Chat

QUEST: Rychle a zběsile

Na celém Kontinentě se snad nenajde jediná vesnice, kde by někde u cesty nestála ošuntělá dřevěná vývěska s přibitými vzkazy a inzeráty. I začínající dobrodruh dokáže mezi výhodnou nabídkou slepičích vajec a přisprostlou milostnou poezií snadno najít zakázku, ze které by mohla koukat slušná odměna, ať už jde o pomoc s nestvůrou, ztraceným dítětem, a nebo obyčejnou sezónní pomocí na poli...
V tomto fóru probíhají hry vedené vypravěčem. Questy je možné hrát paralelně s hrou v eventu nebo volné hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 113
Registrován: 08 bře 2018, 11:20

Re: QUEST: Rychle a zběsile

Příspěvek od Reginald » 11 črc 2018, 18:17

Cyrriel

Misha přikývl, protože koně opravdu viděl. „Oni vzali... Jacqueline. Praštili mě kyjem.“ Chytil se za zátylek, pokusil se zvednout, ale nešlo mu to. „Motá se mi hlava,“ vydechl mimózně, asi totiž utrpěl pěkný otřes mozku. Tom mu pomohl na nohy, ale samozřejmě bylo nutné, aby se opřel i o Cyrriho. A Misha začal vyprávět. „Já jsem ji odvedl ze stájí, když Brieanna zaměstnávala Ilrahela, ona...“ polkl, protože věděl, že ho šlechtična nejspíš zabije, až zjistí, že ji prozradil. Ale nechtěl, aby to zmizení baronovy oblíbené klisny padlo na jeho hlavu, protože pak by ho zabil baron a toho se popravdě bál mnohem víc. „Ona si mě chce vzít, ale otec jí sehnal jiného ženicha a tak vymyslela plán. Že bude otce vydírat, že ukradneme Jacqueline a že ji vrátíme jen pod podmínkou, že si bude moct vzít, koho chce.“ Vysvětlil, očividně těžce zamilován do krásné Brieanny. Tom ale protočil očima. „Vyste fakt tupej, pane, s prominutim.“ Oznámil šlechtici a na jeho nechápavý výraz protočil očima ještě jednou. „No, vona si vás nevezme ani tak, si nechce vzít nikoho, né?“
V příjemném rozhovoru tak došli až ke stanům, kde se Mishovi kolem krku vrhla jiná ženština, pak mu vrazila facku a znovu ho objala. „Měla jsem o tebe strach, ty pitomče!“ Vrazila mu ještě jednu facku a Tom se natočil k Cyrrimu, aby mu pološeptem ohlásil: „To je jeho ségra. Lucille.“ A Lucille se pak vrhla kolem krku i Cyrrimu. „Vy jste ho našel a zachránil!“

Trolololol

Trolové se zdáli být plně zabráni do konverzace s mágy, kteří se rozhodli snížit svou inteligenci na jejich úroveň. „Hmmm, vy dát pečená zrůda Brienána?“ Zeptal se jeden a ten druhý na ně namířil sekyrkou. „Ale né půlky. Celý zrůda! A my dát koně.“ Odsouhlasil. Agneis měla chuť Arleighta praštit za ty jeho průpovídky, ale to by asi nevypadalo tváří v tvář trollům nejlépe. Jenže než stihla cokoliv udělat, třeba mu jen dupnout na nohu, ozval se znovu první troll. „My dát koně, vy donést Brienána.“ A pak druhý troll: „Né, nejdřív zrůda, potom kůň!“ Ale ten první byl jiného názoru. „Nejdřív kůň, dobrá vůle, oni víc masa pro Blb a Pablb!“ No, trollové se zdáli být dost zabráni do svého hašteření, že si svého okolí moc nevšímali, obzvláště ve chvíli, kdy jeden přetáhl kyjem druhého a ten druhý po něm šel sekyrkou.
Reginald Hawke

13.-15.7. snížená aktivita v důsledku omezování osobní svobody matkou
| +
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 52
Registrován: 08 dub 2018, 21:06

Re: QUEST: Rychle a zběsile

Příspěvek od Cyrriel » 13 črc 2018, 09:24

Cyrriel se na nalezenou polomrtvolu díval maličko skepticky a nedůvěřivě, ale ten chlap očividně nebyl nebezpečný, jen neskutečně hloupý, jak se ukázalo hned vzápětí. „Zůstaňte sedět,“ nakázal mu, když viděl jeho pokus o vstávání a nepatrně se ušklíbl. Ta šlupka do hlavy očividně celkem stála za to. Teprve po chvíli mu pomohl vstát a dělal mu během cesty oporu, i když nadšený z toho rozhodně nebyl. „To je ale pitomost,“ zakroutil hlavou, jakmile z mladého šlechtice vypadlo, o co tady vlastně šlo. Že odvedl Jacqueline, prostřednictvím které hodlali s Brieannou vydírat barona. Býval by to úžasný příběh nešťastné lásky, ale to by někdo musel uvěřit tomu, že je Brieanna takové lásky schopná - i Cyrri z ní měl pocit, že je spíš ten typ, co si pohraje a tím to končí. Ale spodní prádlo měla hezké, o tom žádná.
„Si taky myslím,“ přikývl proto na Tomova slova, krátce se na něj podíval se spikleneckou jiskrou v oku, načež se očima vrátil zpátky k tomu nebožákovi, co to v hlavě očividně neměl úplně v pořádku.
Když pak došli ke stanům a na toho praštěného chudáka se vrhla nějaká žena, Cyrri povytáhl obočí. „Hmm, není k zahození,“ opáčil tiše na Tomovu informaci, že to je mladíkova sestra, a proti tomu objetí rozhodně neprotestoval. „No, tak trochu,“ přiznal rádoby rozpačitě, když se Lucille začala vyptávat, zda jejího bratra našel a zachránil. „Zabil jsem topivce,“ dodal s hranou skromností, protože tušil, že by to na dívku mohlo zafungovat jako afrodiziakum, ehm. Ženské měly rády hrdiny, ne?
Nad tím, že toho koně vlastně nenašli a že především o to šlo, se nějak nepozastavoval. Pořád tu ještě byla druhá část jejich pátrací skupiny, která měla šanci koně najít. On měl teď zajímavější věci na práci, víme.

Předchozí

Zpět na Questy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků