Chat

Farlus Gesslan

Postavu lze v případě zájmu původního hráče obnovit.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 bře 2018, 15:16

Farlus Gesslan

Příspěvek od Fichtl » 21 bře 2018, 19:54

Jméno: Farlus Gesslan (známý pod přezdívkou Fichtl)
Rasa: Trpaslík
Povolání: Vyučený kovář, teď spíše potulný bojovník
Věk: 49let, narozen v zimě roku 1224
Víra: Nevěří v žádného boha, pouze v pána, který si zaplatí jeho služby

Vzhled
Farlus je malý i na trpasličí poměry, ovšem velmi, zdůrazňuji velmi silný. Je zavalitější postavy a má jasně hnědé vlasy a dlouhé vousy, o které pravidelně pečuje. Dále si můžeme všimnout chybějícího zubu na pravé straně úst a modrých očí, které svedly už nejednu trpaslici. Rád nosí své vysoké hnědé boty, dlouhé hnědé kalhoty dále výrazně chrániče na ramena a kroužkouvou zbroj. V žadném případě se neobejde bez své sekery zvané Sarsa ("když si někdo může pojmenovat meč, tak proč né sekeru?")

Povaha
Typický trpaslík....Agresivní a Trvdohlavý jeho tvrdohlavost nezná mezí. Když se v hospodě po cestě do Novigradu zastavil, dokázal rozseknout stůl jen protože mu neohrabaný hostinský vylil pivo. Jinak je to přijmný, přátelský a věčně vtipkující trpaslík.Rád pije, rád jí. Bohužel za jídlo a pití utrácí až příliš mnoho peněz, našel si spoustu přátel, kteří milují jeho vtipy. Během pěti minut si dokáže najít desítky přátel, ale i desítky ztratit jen kvůli tomu že ho dokáže naštvat úplně cokoli. "naštveš mě a neskončíš dobře....moje sekera je ostrá" Jeho otec je úplně stejný.....Ale na rozdíl od otce je hodný...když vidí chudáka, který klečí na kolenou tak mu dá něco k jídlu a také nějaký ten peníz, protože si myslí že by to s ním skončilo zle kdyby byl zlý. Dále v sobě chová nenávist k elfům.

Historie
Farlus se narodil roku tisíctého dvě stě dvacátého čtvrtého v kovářově rodině v Mahakamu, jeho otec Vulark byl kovář i jeho dědeček Kosteinn byl kovář. Farlus byl druhorozeným synem, měl o tři léta staršího bratra se jménem po otci a sestru, která byla o čtyři roky mladší, její jméno bylo Sarsa. Ve dvacatém roce jeho života ho zasáhla první velká rána..... Jeho sestra si šla hrát se svým kamarádem do lesa a oba byli zabiti elfy. Údajně to byli dva elfští zloději, do jejichž skrýše se Sarsa se svým kamarádem zatoulali, elfové se zalekli, mysleli si, že na ně někdo přišel a tak přišli dva rychlé šípy oběma mezi oči. Oba padli k zemi mrtví, byli nalezeni na okraji lesa"Elfové sem vaším dlužníkem....moje sekera by mohla splatit dluh" Ke svým Dvacátým narozeninám dostal obouruční sekeru, která dostala jméno po jeho zesnulé sestře. Ve 35 letech věku přijela ke kovárně Nilfgaardská karavana ze které vystoupil člověk v černém s jasným sluncem na hrudi. Starší bratr okamžitě informoval "Nilfgaarďan, jede si pro zbraně.." Takhle to bylo dalších pět let 7 krát za rok. Každý který přijel byl nezdvořílý. Tak začala jeho nenávist k Nilfgaardu a ptal se otce proč neková zbraně i pro severní říše, když jsou z té nejlepší oceli, otec odpověděl, že Nilfgaard dal víc peněz. Nilfgaarďané se k němu chovali velmi neohrabaně. Nejen to, ještě to co musel poslouchat od ostatních, ten výsměch tomu, že jeho otec koval pro Nilfgaard a tak po otci chtěl vůz a vyrazil. A tak odjel, první věc, co slíbil otci byla, že pomstí svou sestru a druhá, že se vrátí živý dříve než otec zemře.Po cestě za prací si našel spoustu nových přátel a naučil se jezdit na koni a nejen to dále se naučil nový jazyk, kterým byla severština. Po dvou letech cestování dorazil do Novigradu. Zde se usadil. Otcova rada nad zlato: "Tvým pánem ať, ten to nejlépe zaplatí ti"

Rodina
Vulark Gesslan st. (1168-?)
Vulark Gesslan ml. (1221-?)
Sarsa Gesslan (1228-1244)
Kosteinn Gesslan (1135-?)
Chiazna Prenlald (1170-?) (matka)

Schopnosti a Dovednosti
Tělesná Konstituce: 2
Síla: 2
Chladnokrevnost: 2
Obchodování: 2
Obouruční sekera: 2
Severština: 1
Jezdectví: 1
Kovářství: 2

Speciální Inventář:
Sekera Sarsa

Loajalita:
Není nikomu loajální, pouze tomu, kdo mu zaplatí

Známé Postavy:

Editace Karty:

Odehrané Questy:
Naposledy upravil Fichtl dne 22 bře 2018, 21:13, celkově upraveno 2
Agresivní a tvrdohlavý.....no prostě fichtl

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 111
Registrován: 16 úno 2016, 22:48

Re: Farlus Gesslan

Příspěvek od Sygnia » 22 bře 2018, 09:21

Malý detailík, dozvěděl se Farlus někdy proč by elfové zabíjeli dva neozbrojené trpaslíky? Resp. jak to odůvodňuješ :)

Jinak za mě ANO, jen si prosím doplň dovednosti do uživatelský panel > profil :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 345
Registrován: 19 dub 2016, 12:40

Re: Farlus Gesslan

Příspěvek od Zenn » 22 bře 2018, 21:29

Obrázek
SCHVÁLENO
22.03.2018
Obrázek
Mé další postavy = Kayla, Eshkha, Rokytka -> tzn. pokud vám začnou vypravěčovat, berte to vážně xD
PS. nemrkejte na mne ;)


Zpět na Neaktivní postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde