Chat

QUEST: Ve jménu Říše

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 261
Registrován: 18 dub 2016, 23:04

Re: QUEST: Ve jménu Říše

Příspěvek od Irviel » 18 dub 2018, 12:51

"Jistě že ne," odpověděla elfka. Nechtěla té Willtommenovic ženské za každou cenu ublížit - chtěla především informace a odpovědi na otázky. Nic dalšího neměla, takže pouze převzala ten divný kvádr a odešla vykonac svůj úkol.

V lázních pochopitelně nemohla být ve svém koženém oděvu, a tak se rozhodla ještě zajít převléci. Vzala si bílou róbu, která vypadala prostě a nevinně, ale zároveň měla v sobě dost záhybů pro ukrytí důležitých věcí. V tomhle případě šlo o ten šedý kvádr a nůž - pro každý případ. Nedalo se říct, že by měla dobrý pocit z toho, že dojde k vraždě na místě, kde pracuje. Doufala, že tihle chlápci to měli vyřešeno do nejmenšího detailu. Nicméně, i kdyby jí to nebylo po chuti, už v tom byla namočená příliš na to, aby teď skončila. To by se jí jen nepěkně vymstilo. A tak se vydala k lázním a snažila se chovat přirozeně, nenápadně. Chvíli se potulovala kolem a pokud se její zdroj neobjevil, šla do lázní, aby se našli.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 421
Registrován: 09 kvě 2016, 22:41

Re: QUEST: Ve jménu Říše

Příspěvek od Silas » 18 dub 2018, 14:40

Silas prostě šel. Nechtěl přemýšlet nad tím, jak je tento plán hloupý. U nějaké brány si je náhodou odchytí. Takže To máme asi pět bran v Novigradu, takže jsou to oni tři, špeh a jeho dva poskoci, pak tedy pět špehů čekající u bran. Jen ho zaráželo, kdo toho idiota nacpal do vedení téhle akce.
Komando to možná bude vědět... překvapivě jsme v Redanii. Mrmlal si v hlavě. Silasovi ani Aeri neřekne, kde pevnost Jestřábí Oko je, a komando to jen "může" vědět, což bude průser, kdyby to ti elfové nevěděli. Prostě budou dřepet v lese a koukat jeden na druhého. Dokonalé.

Fajn, zradit komando a připojit se k černým... to se jen tak nevidí. Ta ústnatá mrška serozhodně nezdála.
Silas měl chuť muže pobodat. Jen tak, protože do něj vrazil. Měl ael štěstí, že jsou tu stráže, je den, šel dál a má vedle sebe dámskou společnost. Takže jen držel v ruce dýku a chvíli trvalo, než se na Aeri podíval.
"Můžu ho zabít, když řekne... někde v lese?" Zavrčel potichu Silas k elfce a pomalu se vydal do domku. Dýku začal pomalu protáčet mezi prsty, aby se odreagoval... a popřípadě ji bodnul do čehokoli, co by se mu nelíbilo.
Obrázek

nemá zaklínačský amulet; pokud pozorně posloucháte a víte, co hledat, odhalíte slabý nilfgaardský přízvuk

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 56
Registrován: 20 bře 2018, 18:21

Re: QUEST: Ve jménu Říše

Příspěvek od Victarion » 21 dub 2018, 17:24

Silas a Aeri
V domě na vás čeká chlapík. Ničím nevyniká, ničím nevybočuje. Šedá myš, kterých je v Novigradu na třicet tisíc. Zkoumavě si prohlédl Silase i Aeri. "Mám pro vás instrukce,"mluvil vysokým hlasem, až možná malinko nepřirozeně k jeho vzhledu. Rozpačitě se podrbal na nose. "Ve vesnici blízko odsud, eh, Yantra ? Scoia´tael tam zajali rychtáře a udělali si z něj cvičný terčík, heh" odporně se uchechtl. "Mělo by jít o to komando, které hledáme. Mám dojem, že mají nějakou stopu, nebylo by dobré, kdyby ho našli dříve než vy, heh" Otočil se a vytáhl nějakou truhlu, odemkl jí a vytáhl uniformu důstojníka chrámové stráže. "Tohle si na sebe vezmeš zaklínači," Otočil se k Aeri. Dosti odporným a perverzním pohledem sjel její postavu, u toho si jazykem olízl rty. "Máš pěknou postavičku ženo, ale teď se budeš muset maličko přizpůsobit prostředí, Pro ní zase vytáhl vestu, která byla vycpaná na těch správných místech tak, aby zakryla její pohlaví. "Budeš dělat písaře, to znamená, že budeš potichu a nebudeš mluvit. Namoč si konečky prstů do inkoustu," Podal jí lahvičku tmavě modré tekutiny. "A tohle se bude hodit taky," obdržela baret. "Tak, naším úkolem bude zjistit, co vědí redanští, převzít vyšetřování, stopy využít ve svůj prospěch a pak je... Eliminovat, heh" Chlapík dál mluvil a mezitím na sebe naházel zbroj stráže Chrámu. "Myslím, že můžeme vyrazit. Jo, bych zapomněl, zaklínači, dej si tohle na oči. Máš je netypické, heh" Byla to dvě zahnutá sklíčka, která jakoby přesně kopírovala tvar očí.

Irviel
Levý, dokonce i Pravý šli s Irviel. Levý ani Pravý nedošli na místo lázní společně, každý sám, odděleně. Pokud Irviel došla až k lázním, našel si jí malý upocený mužík. Krysa od pohledu. "Jo, to budeš ty," schválil si pro sebe a pokračoval: "Klíčník vypadá celkem běžně. Pivní pupík, spíš menší... Ale má jednu věc, kvůli které ho poznáš. Má voskovaný knír. Hodně velký zrzavý. To je všechno, co vím." V ten moment se za ním zjevil Pravý. Nebo Levý. "Jdeme, máme pro tebe odměnu. Císařství si cení tvé pomoci," zašeptal to potichu, a téměř přátelsky ho objal kolem ramen. Důvěřivý hlupák s nimi nadšeně šel. Chyba. Irviel byla nejspíš poslední, kdo chlapíka viděl živého. Tedy kromě Levého a Pravého. O dva týdny později o našli s rozbitou hlavou v blízkosti kanálů... Tak či tak, Irviel nic nebránilo v tom, započít svůj úkol.

Bez aktivity na dobu neurčitou

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 121
Registrován: 22 srp 2016, 14:44

Re: QUEST: Ve jménu Říše

Příspěvek od Aerima Willtommen » 24 dub 2018, 07:34

Aeri se vydala za mužem, očka na něm stále pichlavě položená až do momentu, kdy se Silas zeptal, jestli ho může zabít, když řekne v lese. Po dlouhé době se jí objevil pobavený úsměv na tváři. Rozhodně to byl dobrý nápad, s tím nemohla nesouhlasit, proto jen řekla "Prosím," a bylo vidět, že by muže v ten moment nejlépe i zabila sama.
Jakmile se na ni podíval tím pohledem, měla chuť zabíjet. Bylo jí jedno, že on jim měl vlastně ještě pomoct, ale takhle se k dámě nikdo zkrátka chovat nebude a tak jí jen tak omylem ulétla ruka přistála na jeho tváři, až to mlasklo. Co si to dovolil, idiot? Jí opravdu nikdo nebude přejíždět takovým pohledem bez újmy. Když se poté podívala na silase, měla pohled stylu Ani to nezkoušej protože by mu ta facka přilétla taky. A pokud by tam náhodou nedosáhla, pořád měl velice citlivou část, na kterou rozhodně dosáhla.
Nasoukala na sebe poté vestu a měla co dělat, aby ji přetáhla přes její poprsí. Chtěli tu z ní udělat kluka a ona na to rozhodně nebyla vybavená. Když ji konečně přes sebe přetáhla, už teď přemýšlela nad tou tragérií, která přijde až si ji bude chtít sundat. Nezbývalo jí však než si vzít baret, ať už se jjí to příčilo jakkoliv, namočit prstíky do inkoustu a lehce zavrčet jako nějaká šelma.
"Dobře, zajímavé, myslím, že ho teď stejně můžeš krouhnout, nelíbí se mi," řekla jedině a odfrkla si když se na něj podívala, vydala se ven v tom šaškecím obleku a šla směrem k Yantře.
Aeri

Like a flower made of iron.
I don't trust me, so why do you?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 261
Registrován: 18 dub 2016, 23:04

Re: QUEST: Ve jménu Říše

Příspěvek od Irviel » 25 dub 2018, 15:27

Zdroj si elfku odchytil ještě před vstupem do lázní. To bylo dobře. Irviel pečlivě naslouchala, ale nebylo toho řečeno tolik, aby byl problém si to zapamatovat. Hodně velký zrzavý voskovaný knír. To zvládne. Elfce bylo informátora skoro líto, když k němu přistoupil Levý či Pravý - čert to vem. Ač elfka neviděla, co se s ním stalo, znala jeho osud. Teď však byl čas jít provést požadovaný úkol. Elfka v lázních pracovala, takže neměla problém zapadnout - naopak. Takový běžný pracovní den. Vydala se tedy směrem k šatně a hodlala se naprosto přirozeně starat o oblečení hostů. Byla jen otázka času, kdy se objeví klíčník. Hodně velký zrzavý voskovaný knír. Irviel si čas od času, když si byla jistá, že se nikdo nedívá, překontrolovala, jestli má s sebou ten divný kvádr. Pro jistotu.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 56
Registrován: 20 bře 2018, 18:21

Re: QUEST: Ve jménu Říše

Příspěvek od Victarion » 05 čer 2018, 20:42

Irviel
Práce byla toho dne v lázních až rutinní. Kromě malé výtržnosti s výrostkem, který se chtěl dostat do lázní bez zaplacení se nic zvláštního nestalo. Zlom nastal teprve k večeru. Vysoký chlapík, na těle i v obličeji spousta jizev. Tělo pevné a osvalené. Pohybuje se úsečně a energicky. Zcela očividně člověk zvyklý nosit zbroj. A jako by se na Irviel štěstí usmálo, má velký, zrzavý, a dokonce i voskovaný knír. Vzápětí ale spatří menšího a objemnějšího muže, který má kůži bílou, bez známek opálení, čí jiných vnějších vlivů. A jako na potvoru má taktéž velký, zrzavý a voskovaný knír. Téměř ve stejný čas přijdou k šatnářce a oba pozdraví. Najednou. "Dobrej," "Zdravim," Teď koho z nich upřednostnit. A jaký z nich je klíčník ?

Mimo herně:
Můžeš si hodit na všímavost proti 3(který z nich to vlastně je), nebo to vyřešit sama.

Bez aktivity na dobu neurčitou

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 261
Registrován: 18 dub 2016, 23:04

Re: QUEST: Ve jménu Říše

Příspěvek od Irviel » 05 čer 2018, 22:17

Celý den probíhal tak jako normální den. Irviel samozřejmě byla mnohem více napjatá, ale dělala vše pro to, aby to nebylo znát. Takže se přetvařovala, jak byla zvyklá a nikomu nic nepřišo divné. A po zrzavých knírech jako by se slehla zem. Tedy alespoň dokud nepřišly rovnou dva. Tak to mi tak chybělo, pomyslela si elfka, ale neztrácela hlavu. Zapátrala v paměti, co říkal ten zdroj. Přeci mělo jít o obyčejného chlapa, s pupíkem. Ne, že by vyloženě chtěla mít předsudky, ale jednoduše nečekala, že ten namakaný chlap by byl její klíčník. Přesto neztrácela pozornost a rozhodla se být všímavá, co kdyby zdroj měl nějaké.. zkreslené vnímání?

Na oba se přívětivě usmála. "Vítejte u nás, odložte si prosím," řekla sladce jednu ze svých dobře naučených vět a přiložila mírnou úklonu. Oba si prohlédla hodnotícím pohledem. "Máte nějaké speciální požadavky?" zeptala se a zamrkala očima.

Mimo herně:
Všímavost
Irviel hodil/a 1d6 a součet kostek je 6:
6

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 421
Registrován: 09 kvě 2016, 22:41

Re: QUEST: Ve jménu Říše

Příspěvek od Silas » 06 čer 2018, 00:31

Překvapivé, že pro nás máš instrukce... Když jejich zdroj mluvil, zaklínač jen koukal do země a poslouchal. Do čeho se nechal upsat nechápal... nilfgaardští agenti nedokázali naplánovat ani dvě věci, aby fungovaly po sobě bez rizika. Komando v záloze je vlastně... možná to komando. A pokud je, tak si z úžasného komanda elfů mohli redanští udělat táborák. Očividně Nilfgaardu na této akci nezáleží dost na to, aby sehnal spolehlivé lidi, mimo je tři a vůbec dovedení dal někoho, kdo dokáže vymyslet plán, který nespoléhá na náhody a to, že svatá trojka udělá všechno, jak oni chtějí... vzhledem k tomu, že mají prostředky nás odstranit kdykoli... pokud vůbec... tohle byla fraška.

Silas se díval, jak Aerima profackovala jejich cíl a pak dělal, jakože nic... on rozhodně nechtěl dostat stejnou. A kdyby měl zdroj problémy... no.. jak to říct, oni jsou dva. Silas na sebe začal po chvilce soukat uniformu důstojníka. Ale pak viděl, že zdroj si bere pouze obyčejnou zbroj. Zaklínač přivřel oči a zamrkal. "To je vážně chytré, že já.... hloupý zaklínač půjdu za důstojníka, zatímco člen tajné služby půjde za strážného." Vážně zaklínače celá tahle akce víc a víc otravovala, mohl se někde válet v příkopě opilý a šťastný.
Když mu podal brejličky, Silas si je radostně nasadil na oči. Dosti podobné někde ztratil. Rozhodně zajímavý doplněk, ale kdo se podívá pozorně, stejně uvidí, že je zaklínač. Ale to bylo jedno.
Když muž řekl, že můžou vyrazit, zaklínač se zamyslel, kam vlastně půjdou. Do Yantry těžko, tam je komando. Do chrámu v Novigradu, když už jsou převlečení takto? Pak ale bylo nanejvýše hloupé vůbec odcházet z města. Navíc to měnění úkolu bylo také divné. Měli najít komando, ale o špehování Redanů nebyla ani řeč. To byl takový problém jim říct všechno naráz, aby to ulehčili? Stejně tady vypadali, jako nejschopnější právě oni tři.
Obrázek

nemá zaklínačský amulet; pokud pozorně posloucháte a víte, co hledat, odhalíte slabý nilfgaardský přízvuk

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 184
Registrován: 23 pro 2016, 15:42

Re: QUEST: Ve jménu Říše

Příspěvek od Vypravěč » 14 čer 2018, 21:15

Na žádost UZAVŘENO!

Předchozí

Zpět na Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich