Chat

Nitran Var Belhaven

Postavu lze v případě zájmu původního hráče obnovit.

Nitran Var Belhaven

Příspěvek od Nitran » 12 bře 2018, 20:21

Jméno: Nitran Var Assengard (používá jméno Witold)
Rasa: Člověk(pro Sever Nilfgaarďan, v Nilfgaardu Nazariňan)
Povolání: Císařský tělesný strážce, momentálně záškodník
Věk: 32 (rok narození 1241, datum neznámé)
Víra: Nitran je bez vyznání, ale k většině náboženství chová neutrální a lhostejný postoj, výjimkou je pouze kult Věčného Ohně, vůči kterému má averzi, způsobenou jeho chováním v Redanii a Novigradu.

Vzhled:
Nitran je vysoký a šlachovitý muž, má široká ramena a tmavě hnědé vlasy, které nosí středně dlouhé a skoro černé oči. Jeho nos je větší, hákovitého tvaru. Povětšinou nosí strniště. Má jizvu přes ústa, téměř dokonale rovného tvaru, vzniklou tréninkem v císařské armádě. Dále má jizvu na zádech, způsobenou dýkou potulného raubíře v Belhavenu. Nejraději nosí tmavě šedou kroužkovou zbroj, na ní má tmavě hnědou prošívanici. Rovněž nosí prošívané kalhoty na ochranu nohou. I když Nitran není vyloženě krásný muž, má nezpochybnitelně určité charisma, které mu již otevřelo dveře do nejedné ložnice.

Povaha:
Nitran není rozhodně horkokrevný, v některých situacích dokáže být jeho chladná hlava a rozvážnost opravdu zarážející(například zachránění důstojníka z Ebbingu), je na první pohled odtažitý a nepříliš přátelský, ale pokud si ho získáte na svou stranu jako přítele, získáte věrného člověka, o kterého se můžete opřít. Díky ztrátě rodiny vložil veškerou svou věrnost a lásku do služby Císařství. Je věrným mužem Císaře, a proto je pochopitelný jeho negativní postoj k Obchodnímu Cechu(Cech Kupců). Nitran nesnáší elfy, neboť právě oni zavraždili jeho rodiče. Naopak je to zase přítel trpaslíků, neboť tito malí mužíci jsou skvělí kumpáni a v opilosti výborný zdroj informací, i z tohoto faktu může vyplývat, že Nitran se rád napije dobrého alkoholu. Jeho smysl pro humor je dost specifický, nemusí se líbit každému, jde veskrze o černý humor a rasistické poznámky na elfy. I když se to může zdát skoro k nevíře, Nitran má rád děti. Považuje je za budoucnost lidského světa. Proto má k dětem velmi kladný vztah, pokud vidí žebrající dítko, dá mu pár mincí, či mu zaplatí alespoň jídlo.
Historie:
Rodinu nemá, jeho rodiče byli zavražděni elfy na předměstí Belhavenu, vzápětí zkorumpovaný konšel zabavil dům jeho rodičů a Nitran vyrůstal na ulici. Na ulici mezi všemožnou sebrankou lidí všech povah a schopností, právě zde se naučil odposlouchávat a bojovat s mečem. Ve svých 16ti letech narukoval do císařské armády jako pěšák.Jako obyčejnému vojákovi mu bylo přiděleno kopí, a i když se mu podařilo přizpůsobit se novému stylu boje, neměl takovou jistotu jako když držel meč. O volných dnech proto trénoval boj s provizorním mečem ze dřeva, aby své dovednosti ještě zlepšil. Jelikož vyrůstal jako dítě v ulicích města, nikdy neviděl skutečného válečného oře. Tato zvířata jej fascinovala natolik, že se spřátelil s armádním podkoním, který ho za menší služby naučil jezdit na koni. Právě toto byl zlom v jeho životě, neboť po 5 letech své služby povýšil na člena téměř elitní brigády Nauzicca, pod jejíchž korouhví bojoval ve Válce o Cintru. Dalším významným mezníkem v jeho životě byla Bitva o Soddenský Pahorek, kde se vyznamenal odvahou a zachránil život vysoce postavenému důstojníkovi císařské armády. Daný důstojník byl velitel pluku z Ebbingu, který se dostal do nebezpečného obklíčení, právě Nauzicca byla pověřená pomoci z nebezpečného obklíčení. Nitran byl na samotném kraji v druhé linii útočné formace, ale ještě než stačili rozrazit obklíčení, Ebbingský důstojník se pokusil o svůj vlastní výpad, který ho málem stál život. Obklíčila ho skupinka 3 nordlingů, kteří zabili jeho koně a zle na něj dotírali. Nitran se vrhl přímo do středu potyčky a vytáhl důstojníka do svého sedla. Spojil se s Nauziccou a zbytkem Ebbingského pluku a ustoupili stejně jako zbytky Nilfgaardské armády z bojiště. Na přímluvu důstojníka mu byla udělena možnost zúčastnit výběrového řízení do Tajné služby. Zde uspěl a stal se plnohodnotným členem Služby pod vedením De Rideaux. Později byl vybrán jako vhodný adept pro spolupráci se skupinou působící diverzní činnost za frontovou linií nepřítele, se kterými absolvoval program pro vytvoření zvláštních agentů . V roce 1270 dokončil kurz a byl vyslán pouze s koněm a svým mečem do Redanie, plnit různé úkoly ve jménu Císařství.

Dovednosti:
Nitran je dobrý šermíř, schopný velice efektivně bojovat v sevřené formaci Impery, ale skutečně vynikne v rychlém boji, s jedenapůlručním mečem a lehčí zbroji. Umí se pohybovat tiše a odposlouchávat cizí rozhovory. Jeho silnou stránkou je i jednání s lidmi a Nitran je rovněž mizerný lukostřelec.
SÍLA-2
BOJ SE ZBRANÍ-JEDENAPŮLRUČNÍ MEČ-2
JÍZDA NA KONI-2
OBRATNOST-2
SMYSLY-1
INTELIGENCE-1
VŮLE-2
SPOLEČENSKOST-0
ALCHYMIE-0
ZÁMEČNICTVÍ-0
JAZYKY-Severština- 2
Editace karty:
15.03.2018

Odehrané questy:
Naposledy upravil Nitran dne 15 bře 2018, 20:39, celkově upraveno 3
Nitran Var Belhaven

Nilfgaarďan, voják, zabiják. Prostě super kámoš !

Re: Registrace nové postavy

Příspěvek od Zenn » 13 bře 2018, 10:27

Zdravím,
rozhodně oceňuji veliké zlepšení oproti původní kartě. Nicméně, stále to není ono. Stále pleteš jedno do druhého - proto jsem ti do karty trochu sáhl a z povahy přesunul Víru a Dovednost tam, kam patří. Když se podíváš co pak ze vzhledu a povahy zbylo, musíš sám uznat, že je to stále zoufale málo. Nicméně ukázal jsi, že psát umíš, takže nepochybuju o tom, že ještě pár řádků k obojímu vymyslet zvládneš. Do vzhledu se dá doplnit jaké oblečení zhruba nosí, jestli na vizáž dbá či nikoliv, jestli se holkám líbí (;D) etc.
A lidská povaha taky nebývá tak jednoduchá, aby se dala shrnout dvěma větami. Je kliďas nebo spíše horká hlava? Má smysl pro humor nebo je spíše zpruzený? Je sebejistý, nebo raději vše víckrát promyslí, než se do toho pustí? Je toho spousta, co by se dalo ještě upřesnit a pomůže to i tobě samotnému, až za něj budeš hrát :). Obojí by mělo být dlouhé alespoň 5 řádků.

K historii - Nemyslím si, že učit se šerm jen tak na ulici je úplně možné a stejně tak si nemyslím, že obyčejní pěšáci dostávají meče - vidím to spíš na kopí a podobné srandy. Nicméně aby se vypracoval až k meči, to zní už celkem solidně. Zbytek bych asi přenechal Silasovi, v těhle válečných věcech se příliš nevyznám... Jestli však chceš působit jako špion v Redánii byl bych opatrný v tom, jak moc velkým a slavným se stal, protože pak by ho každej poznal a bylo by po špionáži :-D...

Dovednosti - slovní popis je samozřejmě super a vítaný, nicméně tady u náš je potřeba si dovednosti i obodovat, což pak budeš využívat během hry při střetech etc.
Obrázek
Mé další postavy = Kayla, Eshkha, Rokytka -> tzn. pokud vám začnou vypravěčovat, berte to vážně xD
PS. nemrkejte na mne ;)

Re: Nitran Var Assengard

Příspěvek od Silas » 13 bře 2018, 20:02

Já prostě nechci být zlej, ale asi to tak bude vypadat... jako nepřijde mi to jako špatnej nálad... naopak... jen ta proveditelnost v Nilfgaardu mi prostě... no, rozeberu to...
1) Assengard není město, nebo alespoň ne v současné době, ale jen ruiny.
2) Chtěl bych vědět, proč zrovna zavražděni Elfy, v Nilfgaardu se mají dobře, mají víc než dobře, nikdo je nepotlačuje a nemají důvod k tomu bordelu co vyvádějí na severu.
3) Připadá mi docela... normální že zabaví dům děcku, co na to prostě nevydělá, ale ok... zkorumpovaní.
4) Jak psal Zenn, i v profi armádě, jako je Nilfgaard ti šoupnou kopí, popřípadě sekeru a uč se, než se vůbec osvědčíš. Přijde mi reálnější, že k meči přišel už na ulici... ono... mezi různou pakáží se dá sehnat kde co.
5) Až teď mám ale opravdu problém. Nejenže se odplížíš z Nilfgaardské kasárny, kde hlavně nováčci budou pod dozorem a za dezerci tě rovnou popraví, ale vnikneš do domu vyššího nilfgaardského pohlaváře (stráže a tak) a zabiješ ho a ještě se na to nepřijde... v 16ti letech, ale s věkem až tak problém nemám. Navíc mečem... na tohle je meč snad po kopí ta nejhorší zbraň. Dýku, nůž... ale meč?
6) O Cintru byly jen dvě bitvy v první válce nilfgaard proti severu, ale detail, jinak by mě zajímalo jak přežil Sodden, protože tam dostal Nilfgaard strašně na zadek.
7) Narozdíl od Zenníka mi ta "sláva" nepřipadá moc jako problém, protože málo kdo ze severu by poznal někoho z Impery, mě to připadá spíš jako takový.... všeuměl... poloelitní, spíš nechvalně proslulá jezdecká Nauzicca, potom těžký pěší regiment Impera té nejlepší kvality a nakonec tajná služba, ačkoli byl většinu života voják co poslouchal rozkazy a navíc si nemyslím že z Impery by se jen tak dalo dostat ven i do jiné složky.
Podle mě bys měl Imperu přeskočit a po Soddenu na několik let k tajným, popřípadě do jednotky toho důstojníka a pak k tajným.
Jinak.... "Jeho silnou stránkou není diplomatické jednání s lidmi" tohle od agenta asi trošku chceš takže..

Pak jak psal Zenn, vzhled je jako ok, ale dá se toho vymyslet víc.
Povaha rozhodně krátká.
A body v dovednostech.
Obrázek
zmijí amulet nosí schovaný pod košilí a zbrojí; pokud pozorně posloucháte a víte, co hledat, odhalíte slabý nilfgaardský přízvuk

Re: Nitran Var Belhaven

Příspěvek od Zenn » 14 bře 2018, 17:00

Obrázek
SCHVÁLENO
14.3.2018

Vítej ve hře!
Obrázek
Mé další postavy = Kayla, Eshkha, Rokytka -> tzn. pokud vám začnou vypravěčovat, berte to vážně xD
PS. nemrkejte na mne ;)

Zpět na Neaktivní postavy