Chat

Steim Ohmsford

Postavu lze v případě zájmu původního hráče obnovit.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 bře 2018, 15:25

Steim Ohmsford

Příspěvek od Steim » 09 bře 2018, 23:03

Obrázek
Jméno:

Steim Ohmsford

Rasa:

Půlelf

Povolání:

Zloděj

Věk

21 let

Vzhled:

Štíhlá postava (Sportovní) Výška 170 cm váhá 65 kg. Rysy zdědil od obou rodičů oči (modré jak safíry) a nos (malinký lehce do špičky) po matce a tvář (Lehce podlouhlá s špičatou bradou a výrazný lícní kosti) s vlasy po elfském otci. Jeho blonďaté vlasy sahající k ramenům nedokážou skrýt zakrslé špičaté uši, které napovídají že se jedná o půlelfa na sobě vetšinou nosí koženou černou bundu s kápí, kterou nosí většina obyvatel. Pod bundou skrývá modrou košili. Ještě pod bundou se čas od času zablýskne ostrá dýka. Pod veškerou horní vrstvou skrývá velmi pečlivě svou velkou jizvu která mu sahá od pravého prsa až po břicho na levý bok. Přes rameno mu visí kožený řemínek který na konci má brašnu v které většinou mizí nenápadně lup jeho objetí. Kalhoty též mají černou barvu. Na rukou většinou nosí kožené rukavice

Povaha:

Šarmantní, galantní. Většinou klidná a s chladnou hlavou velmi soustředěný a všímavý, ze všech problému se snaží dostat svým mrštným jazykem. Velmi rád se zapovídá s cizími lidmi a zjišťuje co nejvíce informací o různých lidech a tím si vybírá své objeti, Snaží se chovat velmi nenápadně. Nesnaží se dostat do vůdčího postavení naopak velmi rád je v pozadí a sleduje dění a snaží se z něj vytěžit co nejvíce pro sebe. Své věrné přátele nikdy nenechá ve štychu a ochotně jim vždy pomůže. Párkrát již zaplatil za ně nějakou tu korunu. Nerad mluví o své minulosti a hlavně o své velké jizvě.

Víra:

Steim nemá tendenci spoléhat se na bohy, o jejichž existenci sice příliš nepochybuje avšak upřímně pochybuje o jejich zájem o lidské problémy. A tak pouze v těch nejkrizovějších situací pronese v duchu tichou modlitbu a to jen napůl vážně, především ze zvyku, a nemá ani tendenci ji věnovat nějakému konkrétnímu božstvu.
Schopnosti a dovednosti:

Obratnost: 1

Síly Steim nikdy moc nepobral naopak běh skok a podobné věci to byl jeho koníček od jak živa a věnuje se mu již od narození.

Zručnost: 1

Steimovy prsty jsou díky létům strávených v cizích kapsách a váčcích ohebné a mrštné. Žádná žena si pod jeho šikovností prstů nikdy nestěžovala naopak tóny, které ze sebe vyloudili by mohly závidět několik bardů.

Společenskost: 1

Pár let strávených na různých tržištích a zapadlých hospod se dokázal naučit zapadnout skoro do každého prostředí a pohybovat se v něm jak kdyby tam patřil

Plavání: 1

Plavání nemá moc v lásce ale již několikrát si musel zkrátit únikovou cestu právě přes nějaký ten potůček či říčku ale vidina hloubky mu nikdy nebude příjemná

Šplhání: 1

Do nejedné ložnice s otevřeným oknem vnikl aplikováním této dovednosti na tuhý břečťanový porost pod balkónem.

Akrobacie: 1

Jak rychle přišel oknem musel se naučit jak ložnici rychle a bezpečně opustit a akrobacie stylem skoč z okna a nezlom si nohu se mu velmi osvědčila

Zlodějna: 3

Přece jen za těch pár let se zlodějina stala jeho profesí a je v ní velmi zručný. Dokonce se mu jednou povedlo strážnému ukrást meč z pochvy když byl na stráži. (již ale zapomíná říct, že strážný tak trochu při stráži spal)

Lhaní a předstírání: 2

Čas od času se mu vše nepovede a těch nehod při začátku bylo více a jeho mrštný jazyk si vytrénoval stejně dobře jak jeho prsty a nejednou mu zachránil krk před vezením a nebo pěknou pokutou. Čas od času se vetře na soukromý večírek kde ho velmi rádi uvítají hlavně když si obhlídne terén.

Informovanost: 1

Informace se s tímto povoláním získávají jedna báseň. Při svých cestách pozná spoustu lidí a zaslechne spoustu věcí. Ať už se jedná o jiné kolegy z profese, přiopilé pantáty, dávné známé z oslav na které Steim byl pozván,,Sám se pozval´´ nebo pěkné paničky důležitých papalášů, které příliš mluvili a málo konali, ti všichni jsou zdrojem neskonalého množství informací.

Rétorika: 1

Umění mluvit se dá široce využít v mnoha situacích. Ať již máte za úkol vysvětlit proč zrovna vy máte v ruce měšec který ještě před chvíli se houpal majiteli na opasku nebo proč zrovna u sebe nemáte pozvánku na večírek na který jste určitě byl pozván je hbitý jazyk velice potřebný.

Všímavost 1

Všímat si detailů není vůbec pro Steima žádný problém přece jen okrádat chudáka který má v kapse sotva par korun nebo Obchodníka, který přišel na trh utratit půlku svého jmění. se naučil už když se svou profesí začínal. Podstatný jsou ostatní detaily zvyky či zlozvyky, které každý má to je větší oříšek přece jen vědět kam oběť schovává pravý vaček s větší obnosem je složitější.

Boj se zbraní Dýka 1

čas od času ani mrštný jazyk nepomůže a dojde k boji a zde se hodí umět zacházet s dýkou aspoň na obranu. Dýka se přece jen lepé pro Steima používá k nenápadnému odřezání váčku z opasku objeti

Obrázek

Historie a rodina:

Steim je synem Shey Ohmsforda (člověk)(†) a Heady Ohmsford (elf) nevlastním synovcem Flicka Ohmsforda (člověk)

Steim žil prostým životem v Novingradu a to se svou matkou a strýcem Flickem. Jeho matka však po čase onemocněla a Steim se ji snažil zachránit, ale z nedostatku peněz mu nikdo nepomohl a svou matku vidí umírat v jeho náručí.

Ve vzteku a rozčílení na celý svět se vydal na cestu vyhnance a potuloval se nejdříve celým městem a snažil se najít práci bohužel pro jeho věk (15 Let) a rasu byl všude odmítán a a začala jeho éra zloděje. Nejdříve začal krást na tržišti jídlo (např. Jablka sem tam nějakou tu rybu) ale postupem času si začal troufat i na váčky peněz místním štangastům, kteří byly již v náladě a začal své hbité prsty zlepšovat
po určité době kdy získal v sobě důvěru začal okrádat i v davu obyčejné lidi. Toto jednání nemohlo být bez povšimnutí až narazila kosa na kamen a Steim musel vybrat buď město opustí a nebo se přidá pod křídla Krále žebráků Francisem Bedlamem a bude mu odvádět část lupu jako splátku za vše co nakradl předtím. Steim si vybral možnost s králem žebráku a chvíli mu sloužil až nakonec vše splatil a mohl si vybrat zda bude pokračovat a nebo se vydá konečně do světa a zažít nějaké to dobrodružství a nakonec se někde zabydlet.

Speciální inventář:

Oblečení které rád nosí
klasická velmi ostrá dýka
Brašna přes rameno
Loajalita:


Velmi dlouho byl loajalní Krály žebráku ale dnes je jen loajalní sám sobě a svým dovednostím.

Známé postavy:

Král žebráků Francis Bedlam

Editace karty:

(* Místo, kam si prosím pro přehlednost zapisujte veškeré větší faktické změny v kartě společně s datem úpravy.)

Odehrané questy:

(* Sekce "Editace karty", "Odehrané questy" a "Známé postavy" můžete mít buď přímo v kartě, nebo pro lepší přehlednost zvlášť v novém příspěvku v tématu vaší postavy.)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 120
Registrován: 16 úno 2016, 22:48

Re: Steim Ohmsford

Příspěvek od Sygnia » 09 bře 2018, 23:55

Vítej u nás!

Karta má vše potřebné, mám jen pár drobností, které by neměl být problém doladit :)

1) Připiš si prosím dovednostní body i do uživatelského panelu > profil (do jednotlivých kolonek)
2) Bylo by ideální, kdyby jméno tvojí postavy odpovídalo jménu účtu, to si také můžeš změnit v uživatelském panelu
3) Kolonka známých postav je určena pro ostatní hráče, nikoliv postavy přímo ze hry Zaklínače, nicméně k tomuhle mám jednu drobnou poznámku. Neměl by být problém, že se tvá postava zná s existující postavou, nicméně ti nebude umožněno s Francisem Bedlamem manipulovat, maximálně může jít o zmínky o společné minulosti. Případné další manipulace by bylo potřeba řešit domluvou skrze položku Žádosti, jsou li klíčové pro rozvoj tvé postavy.

To je ode mě vše, oprav prosím první dva body a ještě počkej na schválení druhého moderátora.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 391
Registrován: 19 dub 2016, 12:40

Re: Steim Ohmsford

Příspěvek od Zenn » 10 bře 2018, 08:39

Obrázek
SCHVÁLENO
10.3.2018

Vítej ve hře!
Obrázek
Zkouškové mne trhá na kousíčky T-T
PS. nemrkejte na mne ;)


Zpět na Neaktivní postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich