Chat

Elisabeth de Rosa Ofrey

Postavu lze v případě zájmu původního hráče obnovit.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 5
Registrován: 25 pro 2016, 20:37

Elisabeth de Rosa Ofrey

Příspěvek od Elisabeth de Rosa Ofrei » 23 dub 2017, 21:15

Jméno: Elisabeth de Rosa Ofrey

Rasa: Člověk

Povolání: Čarodějka

Věk: 22


Vzhled:

Když si jí všimnete tak na vás nejspíš zapůsobí středně vysoká štíhlá postava, které se ženské rysy rozhodně nevyhnuli. Možná lehce upravená magií, ale základ až na pár křivek je přírodní. Krátké, černé, husté vlasy, o které se pečlivě stará. Oválný roztomilý obličej, kterému magie nejspíš odstranila pár jizviček a pih. Z téhož obličeje svítí zářivě zelené oči. Krvavě červené plné rty a pod nimi zelený náhrdelník, z nějakého druhu smaragdu, upnutý těsně kolem krku.
Pevné boty z černé kůže s lehce zatočenou špičkou. K nim ladí černé harémové látkové kalhoty se šněrováním po stranách. A když se přesuneme o něco výše uvidíme červenou košili a modrozelenou vestičku z pevného druhu tkaniny, která je prošívaná drahými nitěmi. A to vše samozřejmě z vybraných látek.
Pokud ji zrovna neuvidíte před sebou, tak ji určitě uvidíte nad sebou a to v sedle vraníka. Kromě toho, že je to dopravní prostředek tak je to i Elisabethin společník a kamarád Altair. Altair je vysoký, mohutný chladnokrevný hřebec. Který kromě drahého sedla nese spoustu brašen. Na boku hrudníku pod kouskem sedla je schovaná pochva, ve které leží šavle za jejíž záštitou z dračích hlav je v hlavici zasazen stejný kámen jako ten, co jí zdobí krk.

Povaha:

Elisabeth je skoro stejná jako, když odjížděla do akademie. Energická věčně usměvavá a milá. Společnost má raději snad víc než předtím. Občas se někam vetře a začne si povídat i s úplně cizími lidmi i zvířaty. Zvířata měla vždy ráda, zvláště koně a ta vlastnost u ní zůstala do dnes. Snaží se být přátelská občas až moc. No, ale chybí ji trošku empatie. Prostě neví, co má člověku říct, když se něco nepěkného někomu stane . Ale přeci nikdo není dokonalý.
Na škole nezapomněla, čím je, Baronka. Etiketa jí neopustila a pořád ví jak se chovat v dané společnosti, ale jelikož ne vždy není mezi smetánkou tak pochytila i nějakou tu "obecnou řeč". Nějaké to šlechtické chování se tam taky najde. Bohužel občas bývá smutná kvůli tomu jak se k ní lidé chovají, protože je šlechtického rodu. A s tím souvisí i to, že je občas lehce arogantní což podporuje její titul i čarodějnická profese. A přesně tato vlastnost sama nemá ráda a snaží se ji schovat někde hluboko, ale zvyk je železná košile. Občas.

Víra: Považuje se za inteligentního, vzdělaného člověka. Tudíž v náboženství nevěří.
Ale nikomu ho nebere a občas si sama zakleje.Schopnosti a dovednosti:
Magie: 3
Bez ní by to asi nešlo
Vůle: 2
Chce to? Dostane to!
Smysli:2
No určitě si vás všimne i v noci
Společenskost: 1
Už jako malá měla ráda společnost
Tělesná konstituce: 1
Ten trénink s mečem nebyl k ničemu
Inteligence:1
Byla přeci na univerzitě
Etiketa: 1
Baronka...
Léčitelství:1
Nemá ráda pomalé léčení čehokoliv
Jezdectví:1
Koně prostě miluje
Boj se zbraní: 1 -Stříbrná šavle s záštitou ve tvaru dračích hlav-
Trénovala, trénuje a bude trénovat


Historie a rodina:

Elisabeth, Elie, Baronka de Ofrey se narodila Merlynovy a Evelyn de Ofrei na jejich zámečku v okolí Toussaintu. Jako každý v jejich rodě i ona zdědila titul. A jako každé šlechtické dítě se i ona těšila z bohatství. Její rodiče vlastnili vinici ve které byl uprostřed onen zámeček a dále vlastnili několik různých podniků, hlavně vinárny. Od Toussaintu až po Vizimu. Od dětství se oblékala jako dáma, šatičky, drahé látky. Samozřejmě jako dítě barona byla rozmazlována od malička. Ale její dětství nebylo nějak výjimečně zajímavé, asi takové jak si dokážete představit.
Když jí bylo něco okolo sedmi let tak její mladší sestra onemocněla. Ve stejném období se u ní začali objevovat příznaky Moci. Samozřejmě si rodina mohla dovolit léčbu. A tak se jednou na prahu jejich pozemku objevil čarodějka. Ta si hned všimla mladé dívky a myslela si, že je tu kvůli ní. Posléze se ukázal pravý důvod její návštěvy a po vyléčení nejmladšího dítka rodiny se čarodějka obrátila na rodiče a vysvětlila jim jak to přesně chodí, když je s Mocí bez dozoru a jak probíhá studium. Netrvalo to dlouho a mladá Baronka byla v pokoji a balila si své věci na ostrov Thanedd. Školné nebyl žádný problém a otec byl ještě pyšný, že bude v rodině mág.
Po cestě na akademii se dívky seznámili. Ellie se dozvěděla, že dotyčná pochází k Koviru a jmenuje se Attari, čarodějka zaměřená na léčení. Na akademii si připadala jako gryfin ve vodě. Nebyla zvyklá se učit, no vlastně vůbec nic. Musela se učit i pro ostatní přirozené věci. Ale učila se rychle. Již doma měla ráda koně tak i tady se učila jezdit na těchto krásných zvířatech.
A čím dál více rostla tím více jí zajímala samotná magie. Učila se pracovat sama se sebou a svojí mocí. Jelikož si pořád pamatovala svůj domov tak se učila i základy léčení, aby se případně mohla ošetřit. Z domu měla základy etikety a chování tak jí připadlo správné si je udržet, kdyby se připletla jako čarodějka ke dvoru.
Po dokončení studia se chtěla nechat přidělit do učení k Attari, ale ta měla již v učení nějakého mladíka. A tak nakonec v den šestnáctých narozenin mířila portálem daleko na jih. K čaroději, který tam již nějakou dobu žil. S mágem cestovala po zemi a poznávala místní. Pomáhala svému mistrovi a ten jí chtěl kromě magie naučit zacházet s mečem. Tvrdil, že je to skvělí způsob, jak se uvolnit a trénovat tělo i mysl. Občas se sama nechávala najímat na různé práce. Nějakou dobu strávila i na místním dvoře, kde se seznámila se sultánem a místní šlechtou. Ale jelikož si tou dobou zamilovala poznávaní a zároveň sama naivně naznala, že se nemá co naučit. Tak se rozhodla ho ,po několika letech, opustit a vydat se tak říkajíc "na zkušenou".
Při loučení s mágem od něj dostala krásnou šavli. Že když už se s tím zacházet učila tak ať se má čím chlubit. A to byl jeden ze dvou darů, co dostala. Od tamního dvora dostala krásného Zerrikánského vraníka. A odcestovala zpět do akademie, kde pobyla nějaký ten týden a vydala se do Severních království.


Speciální inventář:
Altair - vraník; dopravní prostředek a společník.
Brašny plné všemožných věciček.
Šavle se záštitou z dračích hlav se zelenýma očima a zeleným druhem kamene v hlavici
Skoro vždy velký obnos peněz.
Světlý smaragdový přívěšek.

Loajalita:
Stále svému rodu a samozřejmě svému oři.

Známé postavy:

Editace karty:

Odehrané questy:
Naposledy upravil Elisabeth de Rosa Ofrei dne 28 črc 2017, 10:54, celkově upraveno 12

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 391
Registrován: 19 dub 2016, 12:40

Re: Elisabeth de Rosa Ofrey

Příspěvek od Zenn » 24 dub 2017, 14:54

Vítám tě,
pár malých kosmetických připomínek:
| +
základ až na pár křivek je přírodní základ - nezní do divně?
lehounce kudrnaté – sem by mi sedělo spíše slovo vlnité
Oválný roztomilí obličej - Ten obličej je roztomilÝ
modrozelenou vestička - snad nemusím vysvětlovat
sentiment – nemá to být spíš empatie?
Ale přeci nikdo není dokonalí…. Dokonalý
A dost bojuješ s čárkami - tam kde mají být nejsou a naopak, ale tohle není diktát, takže jen tak pro tvou informaci, nač si dávat pozor :)

A bylo by fajn, kdybys doplnila nějaký komentář k dovednostem.

ANO.
Obrázek
Zkouškové mne trhá na kousíčky T-T
PS. nemrkejte na mne ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 423
Registrován: 09 kvě 2016, 22:41

Re: Elisabeth de Rosa Ofrey

Příspěvek od Silas » 24 dub 2017, 22:06

Obrázek
SCHVÁLENO
24.04.2017
Obrázek

nemá zaklínačský amulet; pokud pozorně posloucháte a víte, co hledat, odhalíte slabý nilfgaardský přízvuk


Zpět na Neaktivní postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain