Chat

Bran

Postavu lze v případě zájmu původního hráče obnovit.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 pro 2016, 17:12

Bran

Příspěvek od Bran » 11 pro 2016, 20:47

Obrázek

Obrázek
Jakže se to čte? Bræn nebo zjednodušeně Bren
Je to dědeček? Je mu asi 43, plus mínus pár let. Přesně to neví
Více méně se považuje za: člověka, ale málokdo mu to zbaští
Co si rozhodně nevybral? Být zaklínač
Věří v něco? Věří v sám sebe, což považuje za nejvíce důležité, jinak v nic určitého
Věrnost? Pche Je loajální jen a pouze k sobě, své kobylce a škole vlka, kam se několikrát za rok vrací a pomáhá s novými rekruty. Jinak se jakémukoliv vedení vyhýbá a jedná za sebe

Jaký vlastně je? Patrně nikdo by si ho nespletl jen tak s obyčejným pocestným, neboť už od prvního pohledu je to zaklínač jak poleno. Je poměrně vysoký, ale nepatří mezi ty nejvyšší obyvatele. Jen je tak trochu vyšší než je průměr. I když možná není jeden z nejvyšších, rozhodně tak kolikrát vypadá, s širokými rameny a celkově velkou a statnou postavou bojovníka. Jeho tělo bylo za ta léta poznamenáno nejen pozitivně, ale také negativně. Život zaklínače na něm zanechal otisky, ať už horší nebo lepší, celé jeho tělo je pokryto nachovými a narůžovělými vystouplými jizvami a i když by se zdálo, že jediný zachovaný kus kůže má na obličeji, pravda to tak docela není. Od čela přes spánek k bradě se táhne kdysi hluboký šrám, ve svých vousech na druhé straně pak ukrývá další velkou jizvu od drápů potvory. Zatím má na svou tvář však poměrně štěstí, i když je jen otázkou času, než mu přibude další vzpomínka zapsaná do kůže. Oči má zatím ale díky bohu funkční obě, na ty si v boji dává obzvlášť pozor, jsou totiž nesmírně důležité. Ty jeho mají zaklínačskou barvu jantaru, i když v nich můžete zahlédnout jakýsi podtón jeho kdysi zelených očí. Obličej má většinou podobu neústupného vlka, nejednou mu proto bylo řečeno, že působí děsivě. K tomu přidejme ještě jeho hluboký, surový hlas. Kolegové a bratři si z něj často tímto způsobem dělají legraci, že prý straší nově příchozí, což popírá. Ale všichni ví jak to doopravdy je.
Co se jeho oděvu týče, nejčastěji na něm uvidíte koženou kazajku přizpůsobenou jeho potřebám v boji. Na zádech má pak na řemenech upevněné dva zaklínačské meče v pochvách, jeden ocelový a jeden stříbrný. Na nohou má volnější kalhoty a kožené holínky, kde podle dobré rady nejstaršího pak uchovává svou dýku. Na krku se mu houpe medailon v podobě vlčí hlavy, ale pro jistotu má řetízek zaklíněný pod přezkami řemenů. Jako malého ho totiž vždycky zajímalo, jak je sakra možný, že si s ním ještě nějaký vědmák nevyrazil zuby. A rozhodně nechce být první, kdo to okusí.
Děsivě působí nejen jeho vzhled, ale i chování, které je jako vystřižené z učebnice Jak poznat zaklínače?. Je odtažitý, měří si vše nejprve z povzdálí než se rozhodně jak zasáhne nebo jestli vůbec. Nevměšuje se mezi lidi, pokud vysloveně nežádají jeho pomoc nebo se on nerozhodne, že je zakročení nutné. Na zlobu lidí, na jejich nenávist k mutantům, jenž je kolikrát drží při životě, na jejich neschopnost držet sliby a zaplatit za slušně odvedenou práci si už zvykl, patří to k tomu vyrůst jako jeden z nich, předurčen k tomu být nenáviděn. I když ta jeho chladnokrevnost kolikrát nějakého neomalence rozzlobí ještě víc než dosavadně byl, do rvaček se pokud možno nevrhá a raději ustoupí, neboť není tu od toho aby ubližoval a zabíjel lidi. Od toho tu je někdo jiný, jeho práce pouze zahrnuje zabíjení nebezpečných stvoření. Nic jiného.
I když se tedy může zdát jako naprosto bezcitná osoba, není tomu tak, ne úplně. Dokáže být milý a přátelský pokud chce, dokáže se vypořádat prakticky s kýmkoliv, za život se naučil jak jednat s lidmi. Umí se zasmát hloupým vtipům, umí pochválit a složit kompliment. Není tak špatný, jak se na první pohled zdá, i když ne každý tuto jeho stránku pozná. Většinou zůstává u své chladnosti a neutrálnosti a kolikrát je to ta nejlepší volba.

Jak se stal tím kdo je?
Zplozen omylem, narozen nechtěný a odhozen prvnímu zaklínači, kterého jeho matka viděla. Takže vlastně k tomu byl předurčen, možná osudem, možná náhodou. Nikdo přesně neví. On sám si své dětství před výcvikem nepamatuje, a považuje jej za nepodstatné a nedůležité. Kde se narodil, komu se narodil a jaké bylo jeho pravé jméno, to vůbec netuší. Vyrostl na Kaer Morhen, zaklínačské škole, která se mu stala domovem s lidmi, které považuje za rodinu. Když byl zahájen jeho výcvik, nikdo si nemyslel, že by jej snad přežil. Neexistoval nikdo, kdo by si myslel, že by dokázal přežít. Byl malý a hubený, nevinný a nenápadný a prakticky považován za brzkou mrtvolu. Jenže on překvapil. Byl silnější, než si mysleli, jak fyzicky tak psychicky, projevil obrovský talent pro šerm a rychle se učil. Zkoušku trav také prošel mnohem lépe než ostatní a z toho prcka se brzy vyklubal mladý talentovaný zaklínač plný síly a odhodlání. Do nebezpečného světa odcházel jako perfektně vyškolený a schopný muž. I když většina jeho bratrů byla brzy na cucky a přežili jen ti opravdu schopní, on se pomalu stával lepším a lepším, svou práci vykonával bezchybně a i když utržil rány od všech možných prevítů, jeho kvality to neměnilo. Ne, že by si ho lidé vážili, ale byli rádi, že jim vypomohl a jim hrozící nebezpečí pominulo. Čas od času se vrátil zpět na sever, ať už s nějakým hladovým sirotkem či bez, aby navštívil svůj domov. Občas malé učil zacházet se zbraněmi, občas fungoval jako chůva uklidňující vyděšená ječící mrňata i když jeho odstrašující výraz tomu moc nenapomáhal a oni většinou ječeli ještě víc. Byl to přísný a tvrdý učitel, snažil se ty mladé připravit na nelítostný život tam venku. I když většina stejně zklamala a on se stal jakýmsi postrachem a autoritou mezi nedospělými usoplenci.
Spousta jeho známých prožila ve svém životě nějaký zásadní zvrat, něco pro jejich existenci klíčového. Bran měl svým způsobem dosti obyčejný život zaklínače, nic zvláštního a zajímavého ho nepotkalo, zřejmě to bylo tím, že se tak úspěšně vyhýbal problémům. Více méně. Počítá s tím, že jej nepotká žádný zvláštní osud, že zemře v boji s nějakým obzvlášť silným monstrem a stane se jeho večeří. Patří to k tomu a je si jistý, že se tak i stane. Jenže kdo ví, co si pro něj ještě osud přichystal?

Tělesná konstituce: 2/6
Síla: 2/6
Smysly: 2/6
Zaklínačská znamení: 2/6
Šerm: 2/6
Boj s monstry: 2/6
Obratnost: 1/6
Boj beze zbraně: 1/6



Obsah jeho zavazadel a majetek větší než by se do kapsy vešel a stojí za zmínku:
Dva zaklínačské meče
Malá dýka
Medailon ze školy vlka
Vraná kobylka s lysinkou se sedlem a uzdou
Brašna se všemi možnými potřebami k výrobě dryáků
Měšec ať už s nebo bez peněz, momentálně však s
Vlastně cokoliv co zaklínač na cestách potřebuje, Bran je připraven na každou situaci. Snad.



Editace karty:
x

Známé postavy:
x

Odehrané questy:
x

Pozn.A.: A i když je to zaklínač starší a přepral by ho mladší... on je nechává, heh, alespoň do té doby než si upraví svou fyzičku :whistle:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 391
Registrován: 19 dub 2016, 12:40

Re: Bran

Příspěvek od Zenn » 12 pro 2016, 18:57

Předpokládám, že je stejná, jako když jsem ji četl předtím a říkám YES. :)
Obrázek
Zkouškové mne trhá na kousíčky T-T
PS. nemrkejte na mne ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 423
Registrován: 09 kvě 2016, 22:41

Re: Bran

Příspěvek od Silas » 13 pro 2016, 21:20

SCHVÁLENO
13.12.2016

Obrázek

nemá zaklínačský amulet; pokud pozorně posloucháte a víte, co hledat, odhalíte slabý nilfgaardský přízvuk


Zpět na Neaktivní postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde