Chat

Azal al Chalidi

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 8
Registrován: 07 led 2019, 21:40

Azal al Chalidi

Příspěvek od Azal » 07 led 2019, 22:23

Jméno: Azal al Chalidi
Rasa: člověk
Povolání: Mág (utíkající před svojí minulostí)
Věk a/nebo datum narození: 1343 ( někdy v létě), 32 let
Vzhled: Vypadá jak klasický muž ve středních letech, s bradkou, ta se dá považovat za největší dominantu v obličejové části. Bradka mu poslední rok možná dva roky začíná mírně šednout ale to není problém, kterého by se jako mág obával, přesto že si jí může kdykoliv ohlolit či kouzlem vrátit zpět na původní barvu nechce protože věří v to že pouze šedé vlasy a vousy mu pomůžou dostat se do statusu velmistra.

Po fyzické stránce měří něco kolem 1 metru a 80ti centimetrů a nedalo by se říct, že je to nějaké párátko. Nosí na sobě středně težkou Ofirskou zbroj, upravenou pro nošení falkonů s různými lektvary. Přes zbroj má daný bílo-šedý plášť s kápí kterou většinu času nosí nasazenou na sobě. Dále má vždy na nohách nasazené jeho Ofirské jezdecké boty (na které si je velice pyšný a opatrný) noboť to je jedna z jeho posledních vzpomínek na rodiče.

Povaha: Azal se přes to, jaký prožívá život a jaké má starosti snaží být rozumně smýšlející člověk, který na jeho vzhled celkem překvapivě řekne i nějaký vtip. Rozhodně se nejedná o člověka který by šel do všeho po hlavě bez nerozvážení a snaží se být vždy nad věcí. Ale jsou i věci které opravu nesnáší a jsou to lidé, kteří mají jedinou zálibu a to je zabíjení nevinných. Nepočítá tak každého vojáka a nebo zbojníka, kterého po cestě potkal ale za ty časy co utíká ze Zerikánie se naučil poznávat takové lidi a nikdy se tím nemýlil.

Víra: Víra Ofiru v jednoho Boha

Schopnosti a dovednosti: Jazyky
- ofirština mateřský
- obecný 2 (pobíval zde větší část života)
- nilfgaardština 1 ( pár lét a zim přežil i v Nilfgaardské říši)
Magie 3
Smysly 1
Jezdectví 1
Inteligence 2
Boj s mečem 2
Geografie 1


Historie a rodina: Azal se narodil jako mladší syn významného Ofirského kupce, který mu mimochodem vyprávěl o světě mimo Ofir. Dětství prožil v klidu a radovánkách jaké má každé dítě prožít, jenže kolem jeho 13tého roku přepadli jejich dům nájemní vrazi, kteří popravili jeho matku, bratra i otce. Azal který byl v době útoku mimo dům, protože ho otec poslal na místní trh aby se učil obchodování s místními kupci, kteří byli dobří přátelé Azalova otce, alepoň to si všichni mysleli do té události. Přes to, že netušil kdo a proč nechal zabít celou jeho rodinu tušil, že i on měl být mrtvý a jelikož ho každý ve městě znal tak veděl, že nesmí zůstat ve město protože tam by ho určitě někdo našel a udal.Tušil totiž, že jestli se po něm vyhlásí pátrání nahlásilo by ho hodně lidí, protože peníze potřeboval každý. Z Azala se ze dne na den stal nejen sirotek ale také chlapec pro kterého skončilo dětství, od té doby spal kde mohl jedl co mohl a když už neměl co musel krádst. Při jednom takovém kradení zásob byl přistižen a muž ho chtěl zastavit a pravděpodobně zabít v ten moment se u Azala projevili první magické schopnosti, protože se před ním vyčaroval magický štit, který ho ubránil před útočníkoho mečem ale ještě ho odrazil. V ten moment si Azal uvědomil co všechno se přidělo ukradl nejbližšího koně a ujížděl.

Mezi jeho 15 a 18 rokem si ho po cestě někde v Nilfgaardu všimnul místní mág a ten si sirotka který byl zrovna nemocný vzal k sobě. Asi z lítosti pomyslel si Azal, první měsíc jeho léčení probíhal úplně normálně jako u každého lidského dítěte až po té době si mág začal všimat drobných znaků magie, které z Azala sálala. Nakonec přišel na to že má celkem dobrý magický potenciál a vzal ho na necelé 3 roky k sobě na učení. Azal nejdřív nevěděl, že jde o magické učení ale myslel si že ho mág bude chtít jenom využít jako odměnu za vyléčení nemoci. Přesto že Azal byl dobrý v učení nerad se s kýmkoliv o tomto období života dělí a snaží se dělat, že nebylo..

Několik let poté se dostal do malého města ve kterém doufal, že už by mohl v klidu žít pár týdnů to vypadalo pěkně a Azal si myslel, že je v suchu. Jednoho večera byl Azal v hospodě do kterého přišla mladá dívka do které se při prvním pohledu zamilovat. Po několika dalších týdnech kdy probíhala mezi těmito dvěmi konverzace, později již milostná se dívka nastěhovala k Azalovy domů. Jenže vztah dlouho nevydržel, protože dívka dostala smrtelnou nemoc, kterou nikdo nedokázal vyléčit. Azal se se zlomeným srdcem dal zase na útěk. Po jeho milé mu zbyl jenom přívěšek který od té doby nesundá ze svého krku ale přesto ho má schovaný pod tím vším oblečením, které nosí.

V součastnosti s Azal dostává do válkou zbýdačeného Velenu a později až k hranicím Redanie a čeká kam ho vítr zavede..

Speciální inventář:
Měč
Kůň (Bělouš, kůň je černý)
Přívěšek milované
Lektvary a nějaké knihy a spisy, které našel a nebo koupil po cestách

Loajalita: Nejvíc loajální věc když nepočítá sebe je jeho kůň Bělouš
Naposledy upravil Azal dne 09 led 2019, 17:10, celkově upraveno 2

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 387
Registrován: 19 dub 2016, 12:40

Re: Azal al Chalidi

Příspěvek od Zenn » 09 led 2019, 18:15

Ještě si přepiš ten nick... nevím úplně, co by to udělalo s přihlašováním, kdybych ho přepsal já sám :D.
A vítej mezi námi. Bav se.

SCHVÁLENO
9.1.2019

Obrázek
Zkouškové mne trhá na kousíčky T-T
PS. nemrkejte na mne ;)


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich