Chat

"Aréna"

V tomto fóru si můžete zkrátit čekání na přijetí karty volnou zkušební hrou nebo si jen tak vyzkoušet systém kostek dříve, než ho "naostro" použijete ve volné hře či questu.

Re: "Aréna"

Příspěvek od Marietta de Navarette » 10 kvě 2016, 11:58

Zkusíme se krotit. :D
Útlá a velmi vysoká světlovlasá dívka s pihami na nose a zelenohnědýma očima, která vždy voní po jasmínu a bergamotu.

(Medik, magik & blbá blondýna)
Aktivita: Všechno čtu, ale nemívám čas rozehrávat. Pokud byste si ale chtěli se mnou zahrát, napište mi PMku :)

Příspěvek od Cintyeia » 17 kvě 2016, 19:50

Cintyeia věnovala zaklínači dosti naprdnutý pohled. Ani trochu se jí jeho chování nelíbilo. Začala si pod fousy cosi mumlat, přičemž se obracela k Věčnému ohni a nakonec proti jeho obličeji obrátila svou ručku. Ať si hezky užije nepříjemnou vyrážku na obličeji, to ho naučí.

Mimo herně:
Hážu na víru (prokletí)
Cintyeia hodil/a 3d6 a součet kostek je 6:
1, 3, 2

Příspěvek od Atraen » 17 kvě 2016, 19:57

Zase nějaká pošahaná exorcistka, která mě ve jménu nějaké divné víry upálí zaživa? Znuděně jsem zívl a protáhl si ruce, tohle už tady bylo. Ovšem bylo cítit, že tohle nebude jen tak normální prosby pro bohy, ale může se mi něco skutečně stát. Naráz jsem proto strnul v pohybu, připravený se jakkoliv bránit.

Mimo herně:
Házím na vůle, proti hodnotě 6
Atraen hodil/a 1d6 a součet kostek je 3:
3

A pokud jsem měl nějakou šanci to přečkat, nestalo se tak. Překvapeně jsem zamrkal, když se mi na tváři usadila jakási strašně svědivá vyrážka, kterou jsem si začal ihned děsivě škrábat a přitom nahlas nadávat na dívku přede mnou, že na mě něco takového vůbec vyslala. Tak to ne! Nikdo si přeci nebude ze mě dělat takovouhle srandu. Hbitě jsem proto poskládal ruce do znamení Aard, připraven ji udělat takovou malou lekci ze zaklínačského umění.

Mimo herně:
Házím na znamení Aard
Atraen hodil/a 1d6 a součet kostek je 1:
1

Berte prosím na vědomí, že i když nemám moc rozdělených bodů ve fyzické konstituci a podobných věcech, stále jsem jako zaklínač mnohem silnější a mám mnohem více výdrže než běžný člověk. Odolnost proti nemocem a jedům je samozřejmost.

Příspěvek od Cintyeia » 17 kvě 2016, 20:19

Začala se vítěžoslavně zubit, když viděla své veledílo na zaklínačově obličeji a spokojeně si prokřupala prstíky. Překvapeně zamrkala, když začal cosi dělat s rukama. Záhy jí však došlo, že se asi nebude jednat o žádné omluvné gesto nebo tak, protože neznámá síla jí srazila k zemi. Vyděšeně vypískla, jak slítla na zadek a rychle si chytla hlavu, přes kterou jakoby se jí prošel slon.

Mimo herně:
Tipuju, že nic, když u konstituce nemá ani bod? :D

Automaticky dala ruce k sobě a začala se modlit, jen aby jí bylo líp.

Mimo herně:
Házím na Modlitba za léčení
Cintyeia hodil/a 5d6 a součet kostek je 16:
2, 1, 6, 4, 3

Příspěvek od Atraen » 17 kvě 2016, 20:37

Tak má mini-pomsta vyšla, když se dívka sesula k zemi a začala si cosi pro sebe mumlat, jakoby se snad snažila trochu si ulevit od bolesti. Ovšem já už byl spokojen, dosáhl jsem své odvety a zbytek dne se svědícím obličejem snad nějak přežiji, rozhodně však nehodlám ji ještě více ubližovat. Napůl spokojeně napůl bolestivě jsem se proto usmál a v tichosti odešel.

Berte prosím na vědomí, že i když nemám moc rozdělených bodů ve fyzické konstituci a podobných věcech, stále jsem jako zaklínač mnohem silnější a mám mnohem více výdrže než běžný člověk. Odolnost proti nemocem a jedům je samozřejmost.

Příspěvek od Marietta de Navarette » 17 kvě 2016, 21:03

Mimo herně:
Pokud u nějaké obrany na kouzlo nemáš ani jeden bod, hážeš si s jednou kostkou: "U většiny útočných či ovlivňujících magických kouzel (prokletí, znamení axie,…) si protihráč obvykle hází na obranu určitou vlastností, která je u daného kouzla vždy specifikovaná. Má-li protivník u dané dovednosti hodnotu 0, háže si jednou kostkou (kouzlo není automaticky platné)." (viz tu). To jen tak, abys mu příště mohla natrhnout kožich :P
Útlá a velmi vysoká světlovlasá dívka s pihami na nose a zelenohnědýma očima, která vždy voní po jasmínu a bergamotu.

(Medik, magik & blbá blondýna)
Aktivita: Všechno čtu, ale nemívám čas rozehrávat. Pokud byste si ale chtěli se mnou zahrát, napište mi PMku :)

Příspěvek od Rose » 18 kvě 2016, 11:08

Mimo herně:
Tak teď mám dotaz :D Pokud mám 0 v obrané dovednosti - hážu jednou kostkou, co když mám v dovednosti 1 bod? taky hážu jednou kostkou? (aspoň tak sem to pochopila 1 stupeň dovednosti = 1 kostka, 2 = 2 kostky.. a to s tou 0 je teď pro mě novinka a krapítek mi to nedochází :D)
Obrázek

Příspěvek od Zenn » 18 kvě 2016, 13:55

Mimo herně:
Chápeš to správně... U 0 je tohle opatření právě kvůli tomu, co se tu stalo a aby každej měl možnost se aspoň trochu bránit.

Aktivita - jen moderátorské povinnosti

Předchozí

Zpět na Pískoviště