Chat

Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Aktuální počasí ve volné hře: 68. Herní den - 14.1. - 27.1. Zima 1275
Událost: Vy víte co...

Dnešek je prosluněný, ovšem jen do té míry, které je v zimě možná. Místo tepla ten svit tedy poskytuje spíš jen otravné odlesky skákající do očí. Úplná kosa ale taky není, na to, aby začal sníh tát je to ale málo. Vítr pofukuje, ale nejde o nic ostrého a protivného. Občas i nějaká ta vločka spadne. Prostě je to den takový nijaký. Ale rozhodně ne šedivý.

Teploty ve dne kolem -5°C, v noci kolem -13°C.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 188
Registrován: 23 pro 2016, 15:42

Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Příspěvek od Vypravěč » 07 dub 2018, 17:24

49. herní den - Jaro 1274 - Oxenfurt
Uprostřed jedné z jarních nocí se ve středu města vyrojilo nespočetné množství příšer, které napáchaly mnoho škod. Nejen na materiálech, ale také na životech a psychice měšťanů. Počet mrtvých není pořádně znám a stejně tak, ani počty monster, co první noc přežily a teď pobíhají volně po městě.
Příšery unikly (s pomocí Veverek, které za to zaplatily svými životy) ze sklepa jednoho z bohatých obchodníků, který si zde uchovával jejich soukromou sbírku. Než však strážci zákona stihli zjistit, co vše v tomto podzemí hrůzy uchovával, byl ve své cele pomstychtivým tvorem roztrhán na kusy.

Proto radní důrazně varují před nočním pobytem v ulicích a doporučují opatrnost i za dne. A to až do odvolání! Zvýšená obezřetnost je na místě i v přilehlém okolí města.
Nelidští občané pak mohou poděkovat svým rebelantským kolegům za další popíchnutí lidské nenávisti k nim.
Obrázek
Mimo herně:
V tomto tématu čas od času přibude komentář s výčtem potvor, po kterých je možno jít. Bude to vlastně taková vývěska. Lov se bude odehrávat ve volné hře a můžete si k němu přizvat vypravěče, či nikoliv. Pokud si to zahrajete hezky, nemusí se jednat jen o zpestření hry, ale můžete dostat i nějakou tu symbolickou odměnu v podobě dovednostních bodů.
Na lov se může vydat kdokoliv a v jakémkoliv počtu (nicméně jedna postava smí lovit jen jednou za 2 měsíce). První post vyznačte řádným nadpisem a po skončení to oznamte někomu z vedení, aby vaše dílo ohodnotil (pokud budete hrát bez vypravěče). Lov se může natáhnout i přes více herních dní a také může skončit i neúspěchem!
Tento typ události může vypsat jakýkoliv člen vedení a daná zakázka bude vyškrtnuta teprve tehdy, až bude splněna! Jednat by se mělo převážně o slabší monstra.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 391
Registrován: 19 dub 2016, 12:40

Re: Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Příspěvek od Zenn » 24 dub 2018, 10:07

Aktuální zakázky:

1. Nekkeři - Fírean a Kalle
- V jedné ze slepých uliček se prý objevila podivná díra do země a vylézají z ní pokroucené kreatury, které terorizují blízké okolí.


2. Siréna - Silas a Zenn
- V přístavu prý vyhublá leč krásná žena stáhla jakéhosi mladíka přímo z jeho loďky pod vodu a roztrhala ho na kousíčky.


3. Utopenci - Raimond a Eshkha
- Možná také pozůstatek z nedávné noci, ale možná také ne. Každopádně ty kanály by chtěly trochu pročistit.

Pravděpodobně bez výpomoci vypravěče.
Obrázek
Zkouškové mne trhá na kousíčky T-T
PS. nemrkejte na mne ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 391
Registrován: 19 dub 2016, 12:40

Re: Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Příspěvek od Zenn » 14 zář 2018, 22:17

Aktuální zakázky:
Navzdory nepříjemnému dění v celé Redanii, Oxenfurt má stále své vlastní problémy...

4. Harpyje
- Jednu z místních věžiček si vyhlídlo pár potvor k hnízdění!

5. Gryfové
- Čas od času se zjeví, seberou nějakého nebožáka, který je hubenější než oni sami a zase zmizí. Podle všeho mají velice exotické barvy a jsou minimálně tři (lze jít na každého zvlášť!)

6. Fledeři
- Nejvíce obětí za tu dobu padlo právě "rukama" různých upírů. Stačí pozdě v noci vyjít na ulici a téměř určitě na nějakého narazíte.
Obrázek
Zkouškové mne trhá na kousíčky T-T
PS. nemrkejte na mne ;)


Zpět na Události a situace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich