Chat

Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Aktuální počasí ve volné hře: 63. Herní den - 5.11. - 18.11. Podzim 1274
Událost: Saovine

Během Saovine bude tak hnusně, jako kdyby se mstily všechny upálené bosorky. Ač to ráno bude vypadat na celkem běžný, na podzim příjemný den, už krátce po odstartování svátku začne vát pořádný vichr, který s sebou přinese hustá mračna, takže lidé začnou zapalovat svíce ve světnicích už během brzkého odpoledne. Se setměním se navíc spustí pořádný déšť, takže hodně štěstí při pálení Falky. Doufejme, že provizorní střecha v Broňovicích nápor tohohle čarodějného hněvu z nebes vydrží!
Teploty ve dne kolem 9°C, v noci kolem 3°C.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 172
Registrován: 23 pro 2016, 15:42

Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Příspěvek od Vypravěč » 07 dub 2018, 17:24

49. herní den - Jaro 1274 - Oxenfurt
Uprostřed jedné z jarních nocí se ve středu města vyrojilo nespočetné množství příšer, které napáchaly mnoho škod. Nejen na materiálech, ale také na životech a psychice měšťanů. Počet mrtvých není pořádně znám a stejně tak, ani počty monster, co první noc přežily a teď pobíhají volně po městě.
Příšery unikly (s pomocí Veverek, které za to zaplatily svými životy) ze sklepa jednoho z bohatých obchodníků, který si zde uchovával jejich soukromou sbírku. Než však strážci zákona stihli zjistit, co vše v tomto podzemí hrůzy uchovával, byl ve své cele pomstychtivým tvorem roztrhán na kusy.

Proto radní důrazně varují před nočním pobytem v ulicích a doporučují opatrnost i za dne. A to až do odvolání! Zvýšená obezřetnost je na místě i v přilehlém okolí města.
Nelidští občané pak mohou poděkovat svým rebelantským kolegům za další popíchnutí lidské nenávisti k nim.
Obrázek
Mimo herně:
V tomto tématu čas od času přibude komentář s výčtem potvor, po kterých je možno jít. Bude to vlastně taková vývěska. Lov se bude odehrávat ve volné hře a můžete si k němu přizvat vypravěče, či nikoliv. Pokud si to zahrajete hezky, nemusí se jednat jen o zpestření hry, ale můžete dostat i nějakou tu symbolickou odměnu v podobě dovednostních bodů.
Na lov se může vydat kdokoliv a v jakémkoliv počtu (nicméně jedna postava smí lovit jen jednou za 2 měsíce). První post vyznačte řádným nadpisem a po skončení to oznamte někomu z vedení, aby vaše dílo ohodnotil (pokud budete hrát bez vypravěče). Lov se může natáhnout i přes více herních dní a také může skončit i neúspěchem!
Tento typ události může vypsat jakýkoliv člen vedení a daná zakázka bude vyškrtnuta teprve tehdy, až bude splněna! Jednat by se mělo převážně o slabší monstra.

Online
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 345
Registrován: 19 dub 2016, 12:40

Re: Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Příspěvek od Zenn » 24 dub 2018, 10:07

Aktuální zakázky:

1. Nekkeři - Fírean a Kalle
- V jedné ze slepých uliček se prý objevila podivná díra do země a vylézají z ní pokroucené kreatury, které terorizují blízké okolí.


2. Siréna - Silas a Zenn
- V přístavu prý vyhublá leč krásná žena stáhla jakéhosi mladíka přímo z jeho loďky pod vodu a roztrhala ho na kousíčky.


3. Utopenci - Raimond a Eshkha
- Možná také pozůstatek z nedávné noci, ale možná také ne. Každopádně ty kanály by chtěly trochu pročistit.

Pravděpodobně bez výpomoci vypravěče.
Obrázek
Mé další postavy = Kayla, Eshkha, Rokytka -> tzn. pokud vám začnou vypravěčovat, berte to vážně xD
PS. nemrkejte na mne ;)

Online
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 345
Registrován: 19 dub 2016, 12:40

Re: Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Příspěvek od Zenn » 14 zář 2018, 22:17

Aktuální zakázky:
Navzdory nepříjemnému dění v celé Redanii, Oxenfurt má stále své vlastní problémy...

4. Harpyje
- Jednu z místních věžiček si vyhlídlo pár potvor k hnízdění!

5. Gryfové
- Čas od času se zjeví, seberou nějakého nebožáka, který je hubenější než oni sami a zase zmizí. Podle všeho mají velice exotické barvy a jsou minimálně tři (lze jít na každého zvlášť!)

6. Fledeři
- Nejvíce obětí za tu dobu padlo právě "rukama" různých upírů. Stačí pozdě v noci vyjít na ulici a téměř určitě na nějakého narazíte.
Obrázek
Mé další postavy = Kayla, Eshkha, Rokytka -> tzn. pokud vám začnou vypravěčovat, berte to vážně xD
PS. nemrkejte na mne ;)


Zpět na Události a situace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde