Chat

Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Aktuální počasí ve volné hře: 55. Herní den - 2.7. - 15.7. Léto 1274
Událost: Belleteyn
Dnešní den bude z většiny pěkný, ovšem přes den můžete očekávat mírné přeháňky, které za ideálních podmínek odhalí zářivou dvojitou duhu. V noci se déšť uklidní, ale bude troche chladněji, což by však při svátku ohně těžko mohlo někomu vadit. Romantický výhled na hvězdy se bohužel konat nebude, neboť noční oblohu budou po většinu noci halit hutná mračna.
Teploty ve dne kolem 24°C, v noci kolem 9°C.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 121
Registrován: 23 pro 2016, 15:42

Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Příspěvek od Vypravěč » 07 dub 2018, 17:24

49. herní den - Jaro 1274 - Oxenfurt
Uprostřed jedné z jarních nocí se ve středu města vyrojilo nespočetné množství příšer, které napáchaly mnoho škod. Nejen na materiálech, ale také na životech a psychice měšťanů. Počet mrtvých není pořádně znám a stejně tak, ani počty monster, co první noc přežily a teď pobíhají volně po městě.
Příšery unikly (s pomocí Veverek, které za to zaplatily svými životy) ze sklepa jednoho z bohatých obchodníků, který si zde uchovával jejich soukromou sbírku. Než však strážci zákona stihli zjistit, co vše v tomto podzemí hrůzy uchovával, byl ve své cele pomstychtivým tvorem roztrhán na kusy.

Proto radní důrazně varují před nočním pobytem v ulicích a doporučují opatrnost i za dne. A to až do odvolání! Zvýšená obezřetnost je na místě i v přilehlém okolí města.
Nelidští občané pak mohou poděkovat svým rebelantským kolegům za další popíchnutí lidské nenávisti k nim.
Obrázek
Mimo herně:
V tomto tématu čas od času přibude komentář s výčtem potvor, po kterých je možno jít. Bude to vlastně taková vývěska. Lov se bude odehrávat ve volné hře a můžete si k němu přizvat vypravěče, či nikoliv. Pokud si to zahrajete hezky, nemusí se jednat jen o zpestření hry, ale můžete dostat i nějakou tu symbolickou odměnu v podobě dovednostních bodů.
Na lov se může vydat kdokoliv a v jakémkoliv počtu (nicméně jedna postava smí lovit jen jednou za 2 měsíce). První post vyznačte řádným nadpisem a po skončení to oznamte někomu z vedení, aby vaše dílo ohodnotil (pokud budete hrát bez vypravěče). Lov se může natáhnout i přes více herních dní a také může skončit i neúspěchem!
Tento typ události může vypsat jakýkoliv člen vedení a daná zakázka bude vyškrtnuta teprve tehdy, až bude splněna! Jednat by se mělo převážně o slabší monstra.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 281
Registrován: 19 dub 2016, 12:40

Re: Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Příspěvek od Zenn » 24 dub 2018, 10:07

Aktuální zakázky:

1. Nekkeři
- V jedné ze slepých uliček se prý objevila podivná díra do země a vylézají z ní pokroucené kreatury, které terorizují blízké okolí.


2. Siréna
- V přístavu prý vyhublá leč krásná žena stáhla jakéhosi mladíka přímo z jeho loďky pod vodu a roztrhala ho na kousíčky.

3. Utopenci
- Možná také pozůstatek z nedávné noci, ale možná také ne. Každopádně ty kanály by chtěly trochu pročistit.

Pravděpodobně bez výpomoci vypravěče.
Princ Pruďas
Aktivita by teď snad mohla býti již přiměřená.
PS. nemrkejte na mne ;)


Zpět na Události a situace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků