Chat

Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Aktuální počasí ve volné hře: 65. Herní den - 3.12. - 16.12. Zima 1275
Událost: Pokerové klání

Zima v plném proudu, snadno popsatelná jednou větou o třech slovech. Chumelí a chumelí. Vločky padají líně a jsou veliké a načechrané. K ránu na ně bude radost pohledět. Nicméně večír se už budou všude povalovat silné sněhové podušky a cestu od domu k domu si bude potřeba prošlapat závějemi.

Teploty ve dne kolem -8°C, v noci kolem -15°C.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 175
Registrován: 23 pro 2016, 15:42

Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Příspěvek od Vypravěč » 07 dub 2018, 17:24

49. herní den - Jaro 1274 - Oxenfurt
Uprostřed jedné z jarních nocí se ve středu města vyrojilo nespočetné množství příšer, které napáchaly mnoho škod. Nejen na materiálech, ale také na životech a psychice měšťanů. Počet mrtvých není pořádně znám a stejně tak, ani počty monster, co první noc přežily a teď pobíhají volně po městě.
Příšery unikly (s pomocí Veverek, které za to zaplatily svými životy) ze sklepa jednoho z bohatých obchodníků, který si zde uchovával jejich soukromou sbírku. Než však strážci zákona stihli zjistit, co vše v tomto podzemí hrůzy uchovával, byl ve své cele pomstychtivým tvorem roztrhán na kusy.

Proto radní důrazně varují před nočním pobytem v ulicích a doporučují opatrnost i za dne. A to až do odvolání! Zvýšená obezřetnost je na místě i v přilehlém okolí města.
Nelidští občané pak mohou poděkovat svým rebelantským kolegům za další popíchnutí lidské nenávisti k nim.
Obrázek
Mimo herně:
V tomto tématu čas od času přibude komentář s výčtem potvor, po kterých je možno jít. Bude to vlastně taková vývěska. Lov se bude odehrávat ve volné hře a můžete si k němu přizvat vypravěče, či nikoliv. Pokud si to zahrajete hezky, nemusí se jednat jen o zpestření hry, ale můžete dostat i nějakou tu symbolickou odměnu v podobě dovednostních bodů.
Na lov se může vydat kdokoliv a v jakémkoliv počtu (nicméně jedna postava smí lovit jen jednou za 2 měsíce). První post vyznačte řádným nadpisem a po skončení to oznamte někomu z vedení, aby vaše dílo ohodnotil (pokud budete hrát bez vypravěče). Lov se může natáhnout i přes více herních dní a také může skončit i neúspěchem!
Tento typ události může vypsat jakýkoliv člen vedení a daná zakázka bude vyškrtnuta teprve tehdy, až bude splněna! Jednat by se mělo převážně o slabší monstra.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 359
Registrován: 19 dub 2016, 12:40

Re: Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Příspěvek od Zenn » 24 dub 2018, 10:07

Aktuální zakázky:

1. Nekkeři - Fírean a Kalle
- V jedné ze slepých uliček se prý objevila podivná díra do země a vylézají z ní pokroucené kreatury, které terorizují blízké okolí.


2. Siréna - Silas a Zenn
- V přístavu prý vyhublá leč krásná žena stáhla jakéhosi mladíka přímo z jeho loďky pod vodu a roztrhala ho na kousíčky.


3. Utopenci - Raimond a Eshkha
- Možná také pozůstatek z nedávné noci, ale možná také ne. Každopádně ty kanály by chtěly trochu pročistit.

Pravděpodobně bez výpomoci vypravěče.
Obrázek
Mé další postavy = Kayla, Eshkha, Rokytka -> tzn. pokud vám začnou vypravěčovat, berte to vážně xD
PS. nemrkejte na mne ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 359
Registrován: 19 dub 2016, 12:40

Re: Aktuálně: Oxenfurtské obludárium

Příspěvek od Zenn » 14 zář 2018, 22:17

Aktuální zakázky:
Navzdory nepříjemnému dění v celé Redanii, Oxenfurt má stále své vlastní problémy...

4. Harpyje
- Jednu z místních věžiček si vyhlídlo pár potvor k hnízdění!

5. Gryfové
- Čas od času se zjeví, seberou nějakého nebožáka, který je hubenější než oni sami a zase zmizí. Podle všeho mají velice exotické barvy a jsou minimálně tři (lze jít na každého zvlášť!)

6. Fledeři
- Nejvíce obětí za tu dobu padlo právě "rukama" různých upírů. Stačí pozdě v noci vyjít na ulici a téměř určitě na nějakého narazíte.
Obrázek
Mé další postavy = Kayla, Eshkha, Rokytka -> tzn. pokud vám začnou vypravěčovat, berte to vážně xD
PS. nemrkejte na mne ;)


Zpět na Události a situace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich