Chat

QUEST: Trnitá cesta hříchu

Na celém Kontinentě se snad nenajde jediná vesnice, kde by někde u cesty nestála ošuntělá dřevěná vývěska s přibitými vzkazy a inzeráty. I začínající dobrodruh dokáže mezi výhodnou nabídkou slepičích vajec a přisprostlou milostnou poezií snadno najít zakázku, ze které by mohla koukat slušná odměna, ať už jde o pomoc s nestvůrou, ztraceným dítětem, a nebo obyčejnou sezónní pomocí na poli...
V tomto fóru probíhají hry vedené vypravěčem. Questy je možné hrát paralelně s hrou v eventu nebo volné hře.

Re: QUEST: Trnitá cesta hříchu

Příspěvek od Valdur » 06 pro 2018, 18:06

Chvíli litoval toho, že mu ukázal celý měšec, protože si vzal celý jeho obsah. Naštěstí měl něco bokem v druhém měšci, takže nebyl úplně na suchu. Ale celkem ho udivilo, že si ten úplatek vzal, což ho celkem udivilo. Sám opat a nechá se takhle jednoduše uplatit? Neměl by se náhodou přiznat k tomu, že právě zhřešil, když se zde zrovna takový lidé hledají a snaží se je potrestat, nebo odpustit? Pomyslel si, ovšem na druhou stranu co jiného mohl čekat. Církve většinou slouží jen k tomu, aby mohli ostatní obírat o peníze a využívat svých výhod, jako například upalovat lidi na základě ničeho. A také byl překvapený z toho, že se nezeptal na jeho hříchy, když se zrovna nějací hledají, ale nejspíše si pan opat řekl, když mu dal ten "dar, že to Valdurovi promine. Což byla celkem výhoda, ale nevěděl, co má od něho čekat dál, přeci jen vedl tuhle jejich církev.

O rytířovi se dozvěděl, že je zde čistě hostem a taky se dozvěděl, že si ho tu chtějí udržet a uspokojit ho. Tím je myšleno, že jestli zde bude šťastný, tak jim dá Věčný oheň nějaké benefity. Ale to ho už nezajímalo. Když ho pozval na večeři, řekl si To jsem nečekal, že mě ještě pozve na jídlo do velkého sálu, kde může jen málokdo. Zavání mi to trochu pastí. No uvidím, co bude dál. Chvíli si promýšlel odpověď a přehodnocoval, jestli to risknout či ne. "Pane opate, bude mi ctí být vaším hostem a jistě budu rád, když se na něčem domluvíme." pověděl mu s úsměvem. Pak jen vyčkával na to, až začne ta hostina. Jestli tam vstoupí, tak si sedne na volnou židli a podívá se okolo po lidech a celkově okolí aby se ujistil, že se na něho něco nechystá, nebo mu neuniklo něco, o čem by měl, či neměl vědět. Holt, když se někdo zaplete s církví, nikdy není dobré usnout na vavřínech a ujistit se, že se něco nechystá něco nekalého.

Mimo herně:
Tak jo, kouká okolo sebe a všiml si.....
Všímavost (1)
Valdur hodil/a 1d6 a součet kostek je 5:
5

Předchozí

Zpět na Questy