Chat

Novinky

Místo pro neherní oznámení a veřejné dotazy od hráčů pro vedení.
Aktualizace 6. 11. 018: Talenty, kouzla, souboje, ocel...

Novinky

Příspěvek od Zenn » 30 zář 2018, 18:12

Inu, když nám "Dění ve světě" slouží pro novinky z herního světa, rozhodl jsem se založit i téma pro ty neherní.
Ano, máme web, ale po zkušenostech z minulosti vím, že ne každý to tam čte a tohle je navíc taková rychlejší forma sdělení pro ty, kterým je určeno - registrované hráče :) .

Tentokráte bych chtěl samozřejmě upozornit na možnost zapsání talentů, kterou tu snad postřehl už každý. Doufám, že je to v dotyčném topicu popsáno dostatečně. Pokud si ovšem nebudete něčím jisti, stačí se zeptat.

Druhou novinkou a také tou hlavní, proč sem dnes píšu, je aktualizace Magie a Znamení.
Pro rychlé shrnutí - přibyla nějaká nová kouzla, došlo k úpravám některých starších (změna atributů na které se hází, změna hranic hodů, přidání úrovní) a pár jich ze seznamu zmizelo. Ta která zmizela byla ultimátní Alzurova kouzla, Nekromancie a Trojúhelník v trojúhelníku, která prostě ve vedení považujeme za unikátní, a která do běžného arzenálu kouzel obyčejného mága nepatří. Každopádně je tu možnost, že se objeví příležitost se jedno či druhé naučit...
Došlo také k úpravě Yrdenu, Quenu a Heliotropu.
Nadále platí, že pokud vás napadne nějaké zajímavé kouzlo, které v seznamu chybí, můžete podat návrh (ať už prostřednictvím žádostí, PM nebo discordu).
A je samozřejmě možné, že některá čísla budeme dále upravovat. Čas a hra ukáží.

A další věc, na kterou bych chtěl upozornit. Maximální boost na jeden hod je pro teď +3 kostky (z čerpání moci, požehnání, elixírů...). Tzn. rozlučte se s představou, že si na jedno kouzlo hodíte s šesti kostkami navíc :-P

Tak zase příště.
Obrázek
Mé další postavy = Kayla, Eshkha, Rokytka -> tzn. pokud vám začnou vypravěčovat, berte to vážně xD
PS. nemrkejte na mne ;)

Re: Novinky

Příspěvek od Zenn » 06 lis 2018, 15:27

Zase další změny a tentokráte sepsané i ve článku.
Jen bych dodatečně upozornil, že od posledně se ještě pár kouzel upravilo (právě kvůli úpravě soubojového systému), takže kdo si nastudoval změny předchozí, měl by asi ještě jednou :D. Sorry.
Jestli jsem něco zapomněl, doplním to příště xP.

Obrázek
Mé další postavy = Kayla, Eshkha, Rokytka -> tzn. pokud vám začnou vypravěčovat, berte to vážně xD
PS. nemrkejte na mne ;)

Zpět na Nástěnka