Chat

Redánie - Volná hra

  • Fórum
    Statistiky
    Poslední příspěvek
  • Žádné nové příspěvky Novigrad
    Novigrad je přístavní svobodné město ležící v deltě řeky Pontar, s typickou architekturou zděných domů a dlážděných ulic. Původně malé elfské město dnes čítá téměř 30 tisíc obyvatel a díky nepřebernému množství manufaktur, cechů, trhů, divadel, svatyní a hospod může být směle považováno za kolébku a soudobé centrum kultury. V současnosti se řadí mezi ekonomické konkurenty Koviru.
    Témata: 11
    Příspěvky: 666
    Poslední příspěvek od Niell Zobrazit poslední příspěvek
    20 zář 2018, 14:14
  • Žádné nové příspěvky Oxenfurt
    Oxenfurt je jedním z kulturně i ekonomicky nejvýznamnějších měst Redánie. Nachází se na severním břehu řeky Pontar, jižně od Novigradu a zhruba tři sta mil západně od Tretogoru, hlavního města země. Co se architektury týče, může návštěvník obdivovat typicky špičaté střechy a úzké uličky, opravdovým klenotem města je však působivá Oxenfurtská univerzita, výspa vzdělání a alma mater velkého množství učenců a umělců. V současném válečném stavu se hovoří o jejím uzavření.
    Témata: 12
    Příspěvky: 1063
    Poslední příspěvek od Elaine Zobrazit poslední příspěvek
    18 zář 2018, 12:12
  • Žádné nové příspěvky Větrná pole
    Jako Větrná pole označujeme vinařskou oblast nacházející se na jihu Redánie. Hraničí se svobodným městem Novigrad a na jihu sousedí s bývalou temerskou provincií Velen. Krom pozemků různých významných a bohatých rodin se zde nalézá také množství vesnic, zemědělských usedlostí, vinic a lesů. Válkou nezničená krajina se pyšní mnoha přírodními krásami a málokomu neučarují její rozkvetlé louky, půvabné lesní mýtiny a sluncem zalitá pšeničná pole.
    Témata: 6
    Příspěvky: 886
    Poslední příspěvek od Rokytka Zobrazit poslední příspěvek
    21 zář 2018, 19:29

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich