Eventové shrnutíčko!

Zajímá vás co se zatím v „Co bouře přivála“ událo? Nic složitého, stačí jen číst dál!

Už je to celkem dávno, co náš pilný vědmák Silas vyrazil do zasněžených hor, by si vyřídil účty se skupinkou gryfů atakujících obyvatele vesnic v úpatí. Tehdy jej čekalo poznání, že má co dělat se skutečně vzácným bílým poddruhem, který byl natolik raritní, že se jej rozhodl strážit jeho vlastní kolega. S postarším zaklínačem nakonec prohodil jen pár slov a dohodli se na příměří. Na důkaz svých díků potom bezejmenný věnoval mu prapodivnou krabičku.
Nezdálo se, že by měl přijít na to, k čemu věcička slouží. Nicméně stačilo být ve správnou dobu na správném místě. Totiž v hostinci, na jehož okno zaškrábala černočerná kočka ověšená drahými šperky.
Do tepla hostince ji z rozbouřeného nečasu tam venku zachránily dvě dobré duše. Elis a Světlomila. Mladičká kněžka s čistou duší navíc neváhala a místo toho, aby sahala po špercích, které by jí mohly poskytnou obrovské bohatství, uvolnila jen obyčejný korálkový obojek, který zvíře nepříjemně škrtil. A tím zlomila kletbu o které neměla tušení!
Místo kočky mezi nimi náhle stála černovlasá nahotinka. Ta nejprve spěchala dívkám projevit svou vděčnost a pak už se zajímala právě o Silase. Zatímco jí Elis přičarovala šaty, aby ostatní tak nečuměli, ona ze Zaklínače vytáhla právě onu tajemnou krabičku.
Hned na místě trochu začarovala a… vytáhla z ní zmateného pidimužíka? No, kouzlo se jí asi nepovedlo tak, jak chtěla. Nicméně kdo naslouchal, doslechl se celkem zajímavé věci. O nějakém Stolci a jejich plánech na zničení Nilfgaardu? A že prý snad i něco horšího?
To jsou celkem vážné věci, nemyslíte? A kdo ti dva vlastně jsou?
Zjistěme to společně!
Přidat se může úplně kdokoliv.

Post navigation

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich